Pokud zvažujete pořízení si domovní čistírny odpadních vod, jistě vám také vyvstávají otázky, co je vše potřeba zařídit, vyřídit a kde. Domovní ČOV je dobrá volba v případě, že vaše domácnost nemá možnost napojení se na veřejnou kanalizaci. Narozdíl od jímky, je domovní ČOV ekologická, veškerá odpadní voda z vaší domácnosti je přečištěna a může být dále použita třeba pro splachování na toaletě nebo zalévání na zahradě.

Nyní se ale dostáváme k tomu, jak a kde tedy domovní ČOV zařídit. Velkým pomocníkem vám může být společnost ZAKRA, která se právě na projekty domovních ČOV specializuje. Vše vám zařídí a vyřídí od A do Z, tedy kompletně od projektu po úřady. Poradí vám také s výběrem konkrétního typu ČOV pro vaše potřeby a podmínky.

Na webových stránkách firmy ZAKRA máte možnost seznámit se s postupem řešení a s projekty ČOV. Sjednat si také můžete konzultaci zdarma a přesvědčit se tak o vhodnosti spolupráce. Vše je možné domluvit online a odkudkoliv, ZAKRA působí po celé republice. Jistě také oceníte kvalitu spolu s dostupnou cenou.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit