Zima se neúprosně blíží a značka Converse přichází se zbrusu novou zimní kolekcí nesoucí název Mountain Club. Nové outdoorové “conversky” jsou přímo stvořeny pro zimní dobrodružství.

Converse Mountain Club je zbrusu nová kolekce určena především do chladného počasí. Outdoorový vzhled spojený s funkčními vlastnostmi přináší pohodlný zážitek z pohybu v každém terénu.

“Kolekce jako zrozená pro zimní dobrodružství”

Teniska Mountain Club je opatřena prémiovým froté svrškem a speciální Ortholite stélkou pro pohodlné dobrodružství v nadcházející zimě. Mountain Club kolekce se opírá i o nizké a vysoké Chuck Taylor siluety ve dvou barevných provedeních doplněné o kontrastní lemování a ikonickou nášivku Mountain Club. Je pouze na tobě, jaké si vybereš!

Kombinací stylového designu, odolnosti a funkčnosti značka Converse dokazuje, že je připravena na zimní sezónu plnou zážitků.

Kolekce Converse Mountain Tech je v prodeji v monobrandové prodejně ve Westfield Chodov a u vybraných prodejců. Více informací pak můžete získat na webových stránkách značky či Instagramu a Facebooku.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit