Zima se neúprosně blíží a značka Converse přichází se zbrusu novou zimní kolekcí nesoucí název Mountain Club. Nové outdoorové “conversky” jsou přímo stvořeny pro zimní dobrodružství.

Converse Mountain Club je zbrusu nová kolekce určena především do chladného počasí. Outdoorový vzhled spojený s funkčními vlastnostmi přináší pohodlný zážitek z pohybu v každém terénu.

“Kolekce jako zrozená pro zimní dobrodružství”

Teniska Mountain Club je opatřena prémiovým froté svrškem a speciální Ortholite stélkou pro pohodlné dobrodružství v nadcházející zimě. Mountain Club kolekce se opírá i o nizké a vysoké Chuck Taylor siluety ve dvou barevných provedeních doplněné o kontrastní lemování a ikonickou nášivku Mountain Club. Je pouze na tobě, jaké si vybereš!

Kombinací stylového designu, odolnosti a funkčnosti značka Converse dokazuje, že je připravena na zimní sezónu plnou zážitků.

Kolekce Converse Mountain Tech je v prodeji v monobrandové prodejně ve Westfield Chodov a u vybraných prodejců. Více informací pak můžete získat na webových stránkách značky či Instagramu a Facebooku.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?