Nezaměnitelná silueta, kterou lidé znají a milují, důraz na současné potřeby, které každodenní život „on the go“ přináší, to je kolekce Chuck Taylor All Star II Mono. I tyto Converse tenisky jsou rozhodně „Ready for more“. 

Monochromatické barvy dávají kolekci klasičtější look i styl, ale zpracováním se tyto modely drží inovací Chuck II – Lunarlon stélky, neklouzavého polstrovaného jazyku a prémiového plátna.

Jednolité barevné provedení jde naproti každodennímu životu v pohybu a počítá i s těmi nejnáročnějšími zátěžovými testy, které městský život přináší.

Dostupné barvy: Black

Tento černočerný model Chuck II Mono určitě ocení fanoušci „all in black“ outfitů.

V kolekci Chuck Taylor All Star II Mono se revoluce odehrává uvnitř každého modelu, ale navenek jde o prověřenou klasiku v základních corových barvách, které jsou kombinovatelné a nositelné doslova kdykoliv a kdekoliv.

Kolekce Chuck Taylor All Star II Mono je k dostání u vybraných prodejců.


O Converse

Společnost Converse Inc. se sídlem v Bostonu, Massachusetts je dceřinou společností firmy Nike Inc. Byla založena již v roce 1908 a za tu dobu si vybudovala reputaci americké původní sportovní značky – “America’s Original Sports Company”™, která je synonymem světoznámých modelů tenisek jako např. Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® či One Star®.

Dnes Converse nabízí originální portfolio pánské, dámské i dětské obuvi, ale soustředí se i na prodej doplňků a oděvů. Produkty Converse mají zastoupení ve více než 160 zemích světa.

Více informací o Converse na www.conversecz.com a sledujte @converse.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit