Nezaměnitelná silueta, kterou lidé znají a milují, důraz na současné potřeby, které každodenní život „on the go“ přináší, to je kolekce Chuck Taylor All Star II Mono. I tyto Converse tenisky jsou rozhodně „Ready for more“. 

Monochromatické barvy dávají kolekci klasičtější look i styl, ale zpracováním se tyto modely drží inovací Chuck II – Lunarlon stélky, neklouzavého polstrovaného jazyku a prémiového plátna.

Jednolité barevné provedení jde naproti každodennímu životu v pohybu a počítá i s těmi nejnáročnějšími zátěžovými testy, které městský život přináší.

Dostupné barvy: Black

Tento černočerný model Chuck II Mono určitě ocení fanoušci „all in black“ outfitů.

V kolekci Chuck Taylor All Star II Mono se revoluce odehrává uvnitř každého modelu, ale navenek jde o prověřenou klasiku v základních corových barvách, které jsou kombinovatelné a nositelné doslova kdykoliv a kdekoliv.

Kolekce Chuck Taylor All Star II Mono je k dostání u vybraných prodejců.


O Converse

Společnost Converse Inc. se sídlem v Bostonu, Massachusetts je dceřinou společností firmy Nike Inc. Byla založena již v roce 1908 a za tu dobu si vybudovala reputaci americké původní sportovní značky – “America’s Original Sports Company”™, která je synonymem světoznámých modelů tenisek jako např. Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® či One Star®.

Dnes Converse nabízí originální portfolio pánské, dámské i dětské obuvi, ale soustředí se i na prodej doplňků a oděvů. Produkty Converse mají zastoupení ve více než 160 zemích světa.

Více informací o Converse na www.conversecz.com a sledujte @converse.