Phill’s Corner je kavárna s nádherným interiérem, kde v neděli 16. 10. proběhl charitativní bazar, jehož výdělek putoval na vozíky do domova pro seniory a na hraničky pro děti do nemocnice Motol. Celou akci zorganizovala parta blogerů, kteří se rozhodli prodat své oblečení, šperky, či knížky k charitativním účelům a celý výtěžek, který činil 9 196 Kč poslali do výše zmíněných domovů.  Zbylé oblečení, které se během akce neprodalo, zavezli blogeři do azylového domu v Karlíně.

Atmosféru kavárny během charitativního bazaru si můžete vychutnat zhlédnutím fotoreportu.

img_9815-minimg_9692-minimg_9851-minimg_9859-minimg_9702-minimg_9870-minimg_9892-minimg_9919-minimg_9955-min
Blogeři, kteří zorganizovali charitativní bazar, nebo dodali oblečení:

Adriana Salačová
www.worldbyejdrien.blogspot.cz

Denisa Kraftová
www.fashionbydee.com

Denisa Linhartová
www.linheart.cz

Jana Pavlovcová
www.boulevarddeprague.com

Kristýna Kubšová
www.christienee.com

Marketa Gorčíková
www.keepyoursoulclean.blogspot.cz

Veronika Tázlerová
www.stylishcoffee.cz

Tereza Marešová
www.seulementteresa.blogspot.cz

Jakub Pavlovský
www.instagram.com/bookscalling

Podpoříte nás?

Czechmag je nezávislý magazín, který od roku 2014 mapuje českou kulturu, subkultury, umění a underground. Píšeme články vlastním stylem, natáčíme videa, přinášíme reportáže z akcí i rozhovory se zajímavými osobnostmi.

Pokud se ti naše tvorba líbí, můžeš nás podpořit a pomoci nám udržet Czechmag naživu. Každý příspěvek – malý či velký – nám dává sílu pokračovat a přinášet ti ještě lepší obsah.

Chci vás podpořit!