Včera se konal v prodejně Snapbacks.cz x Streetsportline v Senovážné 6 release Blakkwood merche, který můžete nyní exkluzivně sehnat právě zde.

Blakkwood má již dlouhou dobu velkou nabídku svého vlastního stylového oblečení. Za designem stojí spoluzakladatel celého Blakkwood Records Lucas Blakk. Doposud jste mohli oblečení zakoupit pouze přes internetový obchod Blakkshop. Včera se ale tato situace změnila. Blakkwood merch nyní seženete i v kamenném obchodě a to v Senovážné 6.
Release party se konala 16. 7. právě v této prodejně. Na místě samozřejmě nechyběli členové Blakkwoodu jako Sharlota, Jay Diesel, MAAT nebo Lucas Blakk. V průběhu celé akce se fanoušci mohli s interprety vyfotografovat nebo se s nimi chvíli pobavit. Večer se a Facebooku Blakkwood Records objevila další novinka ohledně jejich oblečení. Nyní je dostupná možnost osobního odběru přímo v Blakkstudiu, kde byla vybudována místnost speciálně s merchem.

Blakkwood x Senovážná 6 – Fashion release 16/7/2015

Jestli máte rádi Blakkwood, nebo se Vám líbí jejich oblečení, nezapomeňte se stavit podívat v Senovážné 6!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit