Španělský zpěvák Alvaro Soler se po dvou vyprodaných koncertech ve Foru Karlín opět vrací do České republiky. Tentokrát si se svými latinskými rytmy a chystanou deskou Mar De Colores dokonce troufne na větší arenu.

V roce 2010 opustil svou dřívější kapelu Urban Lights, přestěhoval se do Berlína a vydal se na sólovou dráhu. Tam nahrál první album Eterno Agosto, které bodovalo napříč Evropou. Deska obsahovala průlomový singl El Mismo Sol a hitovku Sofia, která má na Youtube téměř půl miliardy zhlédnutí a na níž se podílela i Jennifer Lopez.

V září Soler chystá druhou studiovku Mar De Colores s letní hymnou La Cintura a se speciálním tanečkem, který fanoušky na svém youtubovém kanále naučí přímo Soler. K desce a singlu dodává: Chci, aby se lidé při poslechu mé desky bavili. Singl La Cintura je o tom, že by všichni měli mluvit o svých nedokonalostech. Já osobně jsem otřesný tanečník. Naučit se ten taneček pro mě bylo hrozně náročné, chtěl jsem ale inspirovat ostatní, aby se nebáli překonávat překážky.“

Prodej vstupenek bude spuštěn ve středu, 5. září, v 10 hodin. Vstupenky na stání najdeš na GoOut.cz, v sítích Ticketportal a Ticketmaster za 890 Kč. Vstupenky na sezení pak u Ticketportalu a Ticketmasteru v rozmezí 790 – 1290 Kč.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit