Spojení Kaneyho Westa s adidas Originals pokračuje i v roce 2016, kdy společně uvedou dlouho očekávanou černou variantu progresivních a jedinečných YEEZY BOOST 350.

Na teniskách opět nechybí svršek Primeknit: průlomový materiál z digitálně tkané příze, který se maximálně přizpůsobí noze jako druhá kůže. Barevně ladící podrážka pak dá vyniknout vynikajícímu a revolučnímu odpružení materiálu BOOST™, díky němuž v sobě YEEZY BOOST 350 Black snoubí výkon, pohodlí a styl.

Nové YEEZY BOOST 350 Black spojují pokrokové myšlení značky adidas s tradiční a nadčasovou estetikou a představují tak odvážný krok do budoucna. Jde o nový ideál mezi teniskami.

Černá varianta YEEZY BOOST 350 bude dostupná exkluzivně v prodejně Footshop v Praze (Bubenská 1477/1, Praha 7) od 19. února 2016 za 5 299 Kč.


www.adidas.com/KANYE
#YEEZYBOOST
#adidasOriginals
@adidasOriginals

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit