Po globálním poprasku, jaký způsobila barevná kolekce Supercolor, je Pharrell Williams zpátky s novou, stejně uchvacující kolekcí ikonických tenisek Superstar. Projekt s názvem Supershell spojuje Pharrella a čtyři jeho oblíbené umělce a přátele z celého světa. Společně představují Superstar, jak je dosud neznáme, se špičkami podle kreativních návrhů každého z nich.

Charakteristické grafiky a design zdobí špičky dvanácti párů, z nichž dva má na svědomí newyorský umělec Todd James, po dvou párech přidali i japonský umělec spojený se stylem anime Mr. a americká fotografka Cass Bird. Zbylých šest párů pochází z dílny samotného Pharrella. Barevné grafiky špiček září na pozadí černých a bílých tenisek Superstar, přičemž každý pár má jiný design na pravé a levé botě. Supershell tak nabízí prostor pro kreativitu každému, kdo bude tenisky z této kolekce nosit.

 Druhou částí kolekce Supershell jsou tenisky Superstar se 3D modelovanou špičkou. Opět v černé a bílé barvě, těchto osm párů dokazuje, že kultovní tenisky Superstar nabízí skutečně nevyčerpatelné možnosti pro kreativní tvorbu. Každý z umělců dodal dva páry, přičemž pro tuto část nahradila britská architektka iráckého původu, Zaha Hadid, fotografku Cass Bird. Každý z tvůrců vymodeloval špičku Superstar pomocí svých tradičních motivů, zatímco Pharrell se tentokrát nechal inspirovat teorií relativity.

Tenisky z projektu Supershell jsou v prodeji na www.adidas.cz/supershell a ve vybraných prodejnách. #superstar

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit