Po globálním poprasku, jaký způsobila barevná kolekce Supercolor, je Pharrell Williams zpátky s novou, stejně uchvacující kolekcí ikonických tenisek Superstar. Projekt s názvem Supershell spojuje Pharrella a čtyři jeho oblíbené umělce a přátele z celého světa. Společně představují Superstar, jak je dosud neznáme, se špičkami podle kreativních návrhů každého z nich.

Charakteristické grafiky a design zdobí špičky dvanácti párů, z nichž dva má na svědomí newyorský umělec Todd James, po dvou párech přidali i japonský umělec spojený se stylem anime Mr. a americká fotografka Cass Bird. Zbylých šest párů pochází z dílny samotného Pharrella. Barevné grafiky špiček září na pozadí černých a bílých tenisek Superstar, přičemž každý pár má jiný design na pravé a levé botě. Supershell tak nabízí prostor pro kreativitu každému, kdo bude tenisky z této kolekce nosit.

 Druhou částí kolekce Supershell jsou tenisky Superstar se 3D modelovanou špičkou. Opět v černé a bílé barvě, těchto osm párů dokazuje, že kultovní tenisky Superstar nabízí skutečně nevyčerpatelné možnosti pro kreativní tvorbu. Každý z umělců dodal dva páry, přičemž pro tuto část nahradila britská architektka iráckého původu, Zaha Hadid, fotografku Cass Bird. Každý z tvůrců vymodeloval špičku Superstar pomocí svých tradičních motivů, zatímco Pharrell se tentokrát nechal inspirovat teorií relativity.

Tenisky z projektu Supershell jsou v prodeji na www.adidas.cz/supershell a ve vybraných prodejnách. #superstar

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE