Tento článek je pouze informativní. Nepobízí lidi k užívání alkoholu, návykových látek a k porušování zákonů České republiky, které jsou samozřejmě důležité a na prvním místě.

Každý z nás si tím pravděpodobně prošel, a pokud ne, pravděpodobně projde. Alkohol je mocná čarodějka a sehnat si pivko k odpolednímu posezení v parku je i pro nezletilé jednodušší než si koupit bonbóny. To však ztěžují městští strážníci či státní policisté a neustále přibývající vyhlášky o zákazu pití na veřejnosti. Takže pomalu už nezbývá nic jiného, než si hrát na Ameriku a strkat milované lahváče do papírových pytlíků z mekáče, přestěhovat se do Orlové a napít se místní odpadní vody bohaté na amphetaminy, nebo tu máme vynalézavé děti ze zahraničí, co celkem často přichází s nějakým netradičním nápadem, jak si trochu povyrazit.

Pytlíček do čaje

Či tampón do análu. Tahle metoda byla hodně oblíbená u dětí z Velké Británie, kde jsou pravidla o pití alkohol před 18. rokem poněkud přísnější, a tak přišli s novým způsobem, který byl podle jejich názoru minimálně po dechu nedohledatelný.

Asi 3 roky zpátky vyšel o mladé Španělce, která tímto způsobem, přesněji tampónem zavedeným do vagíny, do sebe narvala půl litru vodky. Její drobná kalbička skončila na privátě v nemocnici s otravou krve, protože alkohol se přes vagínu vstřebává rychleji, než když ho vypijete.

A asi to pravděpodobně i tak trochu pálí.

Eyeball shots

Další způsob, který se dá příjemností přirovnat k napuštěnému tampónu, je panák podávaný očně. Prostě si tam otočíte panáka, prý to pálí as fuck a cítíte se, jako byste oslepli. Každopádně pokud máte na to, abyste se nandali za pár minutek, nebo prostě chcete dohnat kamarády, co už si potykali se stolem, tak je tohle určitě doporučená metoda.

Beer bong vs. zadeček

S tímhle přišli Jackass, a spousta dalších to vyzkoušela doma, protože proč ne, nebo nevím.

Určitě všichni znáte US filmy, ve kterých se to hemží beer bongy. Soudek s pivem a hadičkou, vyvolený se postaví na soudek vzhůru nohama a pod tlakem je do něj napouštěno pivo. No, tak prostě hadičku jenom zavedete do análu a otočíte kohoutkem.

9/10 gay páru usoudilo, že je to lepší jak klystýr.

cfa4c94d8c879494465ae977ada753bf724271577

Jenkem

Když už jsme s Jackass zamířili do jiných končin, tak se povezme na stejné vlně, alespoň jedné, ale trošku z jiného soudku. Jenkem. No, pokud vás už přestalo bavit foukat matečák, nebo na něj už zkrátka nemáte, můžete si takový podobný matečák vyrobit přímo z pohodlí vašeho domova.

Stačí vám k tomu flaška, do které přidáte trošku výkalu, ten zalijete močí a přetáhnete přes to balónek. Ten se naplní nějakými látkami, které vás sjednou. Stav je prý podobný jako, když si dáte kokain, a jako bonus za doprovodu halucinací.

Zní to nechutně? Ano, je, ale je to za fre.

IzMS4y8 2256

Bakterie nemají šanci

Jedním z posledních vynálezů, se kterým se vyšlo na svět, je podávání alkoholu pomocí antibakteriálního mýdla. Toto bylo oblíbené zejména v Americe, ale objevilo se, že mnohem větší „hygiena“ probíhá ve Švédsku. Tam se desinfekce 90% přípravkem rozjela takovým způsobem, že oblíbený drink, často podávaný s pomerančovým džusem, stáhli z prodeje.

Pokud máte vy nějaké oblíbené výstřední drinky, kterými se rádi v pátek vyhodíte z kopýtka, tak nám určitě dejte vědět, ale jak jsem říkala, nikoho nepobízíme k takovým praktikám. Čistě informujeme.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit