V neděli 11. června se Letiště Letňany promění v dějiště čtvrtého ročníku Aerodrome Festivalu, který k nám pravidelně vozí ty největší zahraniční star. O tom, že ani letos tomu nebude jinak, svědčí line-up nabitý hvězdnými jmény. Hlavním headlinerem bude legendární nu-metalová skupina Linkin Park, která v Praze vystoupí po deseti letech.

Linkin Park fanouškům představí nejen staré dobré známé hitovky, ale i songy z nového studiového alba, které vyšlo v polovině května. Kromě nich slibuje čtvrtý ročník Aerodrome Festivalu i další světová jména. Stejně jako v předchozích letech tu totiž vystoupí výhradně zahraniční interpreti.

Během letošního více než desetihodinového hudebního maratónu se na pódium postaví třeba i oblíbená skupina Simple Plan z Kanady. Vystoupení rapera Machine Gun Kelly alias MGK zaručí, že si na své přijdou i ti, kteří nepřestávají lovit nejlepší hip hopové zážitky. Dalšími účinkujícími budou energií překypující kapely Enter Shikari, Royal Republic a Counterfeit, které jsou již českému publiku dobře známé.

Program odstartuje už ve 13:00 hodin a otevře ho vystoupení britských Mallory Knox, které si jako jednu z pěti hostujících kapel  na letošní turné vybrala již zmiňovaná skupina Simple Plan. O správný warm up se postará i ledově namražený Jägermeister. Brány areálu budou otevřeny od 12:00 hodin.

Chcete-li na vlastní kůži zažít unikátní atmosféru jediného českého festivalu, kde vystupují pouze zahraniční interpreti, dorazte v neděli 11. června na 4. ročník Aerodrome Festival na pražské Letiště Letňany.

Harmonogram:

Mallory Knox 13:00-13:30

Counterfeit 14:00-14:45

Royal Republic 15:15-16:00

Enter Shikari 16:30-17:30

Machine Gun Kelly 18:00-19:00

Simple Plan 19:30-20:30

Linkin Park 21:15-23:00

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit