Formální pánská móda není tolik ovlivňována různými trendy. Jde v ní především o kvalitu a tradici. Pokud si toto uvědomíme, lehce dospějeme k tomu, že v pánském šatníku by neměl chybět kvalitní oblek, a když říkám kvalitní, rozhodně se musíme bavit o obleku na míru.

Jedna z firem, která se u nás stará o obleky na míru, se jmenuje Suit & Me, a právě v té jsem měl možnost natáčet. Tato firma je na trhu již více jak 22 let, a díky nim jsem měl možnost poprvé okusit oblečení na míru (přesněji semi-bespoke). V rámci spolupráce mi totiž nabídli ušití košile. Vyzkoušel jsem si tedy ještě před natáčením, jak taková objednávka probíhá. Vybral jsem si látku, manžety, knoflíky, límeček, písmo, obsah i barvu monogramu, a to vše během osobní schůzky v jejich prodejně na Vinohradech.

Největší výhodou šití na míru je samozřejmě to, že Vám kousek padne naprosto přesně. Nicméně i to, že si můžete upravit každý detail na vašem kousku, je velké plus. No řekněte samy, kolikrát se Vám líbil nějaký kousek v obchodě, ale řekli jste si: „…kdyby jen ty knoflíky nebyli přišity červenou nití.

Pokud by Vás zajímala moje volba košile, určitě se podívejte na video, všechny detaily v něm jsou vidět. Shodou náhod jsem v tombole na Pop Up Gentleman vyhrál poukaz na další košili, takže do Suit & Me brzy zavítám znovu, určitě sledujte můj Instagram, výsledek budu jistě sdílet!

V současné době se v Suit & Me pracuje na vylepšování co se týče zmiňované prodejny a služeb celkově, máte se tedy na co těšit! Schůzku si můžete dojednat skrze jejich webové stránky.

Pokud se vám video líbilo, budu rád, když ho budete sdílet, moc mi tím pomůžete! Pokud vás zajímají podrobnosti a zákulisní informace z tvoření seriálu Gentleboy, můžete mu dát odběr na YouTube, sledovat ho na Facebooku a nebo na Instagramu.