Ve spolupráci s videoprodukcí Pomegranate vám přinášíme první díl pořadu Who is?. V tom vám v krátkých medailoncích budeme představovat zajímavé osobnosti z česko-slovenské umělecké scény.

V prvním díle účinkuje zpěvák a producent Piqi Miqi, jehož jméno se v posledních měsících skloňuje více a více. O video se postaral režisér, kameraman a fotograf Matouš Sedlák a doplňuje jej hudební podklad v podobě tracku s názvem Don’t Fall In Love Me z debutového alba Piqiho Miqiho, které nedávno vydal na svém Soundcloudu.

Na koho bychom se měli zaměřit v další epizodě? Své tipy nám piště do komentářů pod článkem! A nezapomeňte dát odběr na náš YouTube kanál, chystáme spoustu dalších dokumentů.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit