Ve spolupráci s videoprodukcí Pomegranate vám přinášíme první díl pořadu Who is?. V tom vám v krátkých medailoncích budeme představovat zajímavé osobnosti z česko-slovenské umělecké scény.

V prvním díle účinkuje zpěvák a producent Piqi Miqi, jehož jméno se v posledních měsících skloňuje více a více. O video se postaral režisér, kameraman a fotograf Matouš Sedlák a doplňuje jej hudební podklad v podobě tracku s názvem Don’t Fall In Love Me z debutového alba Piqiho Miqiho, které nedávno vydal na svém Soundcloudu.

Na koho bychom se měli zaměřit v další epizodě? Své tipy nám piště do komentářů pod článkem! A nezapomeňte dát odběr na náš YouTube kanál, chystáme spoustu dalších dokumentů.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE