Potřebuješ novej vohoz za dobrý peníze? Chceš podpořit dobrou věc a nasát streetovou atmosféru? Tak se připrav na 18. února a doraž s kámošema na první CZECH STREET CON!

Czech Street Con je bleší trh, kde se kromě stylového oblečení, chutného jídla a pití můžeš těšit na spoustu doprovodných aktivit. Nebude chybět ani kvalitní muzika – kromě DJs, kteří budou hrát po celou dobu akce, se v pozdějších hodinách můžeš těšit i na live shows interpretů jako Lvcas Dope, Yeezuz2020, Darewin, Hasan a Young Tay, a to už vypadá na slušnou párty!

Celá akce se uskuteční v neokoukaných prosterech nově zrekonstruované multifunkční a především skateboardingové haly Plechárna na Černém mostě, kam se nejlépe dostaneš autobusem na zastávku Bryksova, která je hned u haly.

V úvodu jsme zmiňovali i to, že koupí vstupu podpoříš dobrou věc. Jakou? Celý výtěžek z akce totiž poputuje s dobročinnými účely za nemocnými dětmi na Onkologické oddělení Fakultní nemocnice Motol. “Od malička chci pomáhat dobrejm věcem a touhle akcí jsem mohl spojit právě to dobrý s užitečným zároveň,” řekl nám ke svému postoji hlavní organizátor akce.

Na našem Facebooku si můžeš už tradičně zasoutěžit o free vstupy na tuto akci – odkaz zde.

Symbolický vstup 100 Kč si za takovou akci může určitě dovolit každý, tak neváhej a 18. 2. buď v Plechárně na Čerňáku! Chybět nebudeme ani my, jako hlavní mediální partneři akce, budeme rozdávat tištěný CZECHMAG a těšit se můžete na obsáhlý foto/video report.


> Potvrď svoji účast na facebookové události <

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit