Potřebuješ novej vohoz za dobrý peníze? Chceš podpořit dobrou věc a nasát streetovou atmosféru? Tak se připrav na 18. února a doraž s kámošema na první CZECH STREET CON!

Czech Street Con je bleší trh, kde se kromě stylového oblečení, chutného jídla a pití můžeš těšit na spoustu doprovodných aktivit. Nebude chybět ani kvalitní muzika – kromě DJs, kteří budou hrát po celou dobu akce, se v pozdějších hodinách můžeš těšit i na live shows interpretů jako Lvcas Dope, Yeezuz2020, Darewin, Hasan a Young Tay, a to už vypadá na slušnou párty!

Celá akce se uskuteční v neokoukaných prosterech nově zrekonstruované multifunkční a především skateboardingové haly Plechárna na Černém mostě, kam se nejlépe dostaneš autobusem na zastávku Bryksova, která je hned u haly.

V úvodu jsme zmiňovali i to, že koupí vstupu podpoříš dobrou věc. Jakou? Celý výtěžek z akce totiž poputuje s dobročinnými účely za nemocnými dětmi na Onkologické oddělení Fakultní nemocnice Motol. “Od malička chci pomáhat dobrejm věcem a touhle akcí jsem mohl spojit právě to dobrý s užitečným zároveň,” řekl nám ke svému postoji hlavní organizátor akce.

Na našem Facebooku si můžeš už tradičně zasoutěžit o free vstupy na tuto akci – odkaz zde.

Symbolický vstup 100 Kč si za takovou akci může určitě dovolit každý, tak neváhej a 18. 2. buď v Plechárně na Čerňáku! Chybět nebudeme ani my, jako hlavní mediální partneři akce, budeme rozdávat tištěný CZECHMAG a těšit se můžete na obsáhlý foto/video report.


> Potvrď svoji účast na facebookové události <

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?