Strespez přichází s novinkou, která ma jasný odkaz pro lidi, kteří sympatizují s rasismem, nacismem a xenofóbií.

Bohužel v dnešní době ještě stále hodně z nás věří a v tyto “ideály” a podporují takto smýšlející jedince. Důkaz toho je i nejmenovaná politická strana, která sedí ve slovenském parlamentu.

Na spolupráci se objevil Matys, který je stále poměrně čerstvou posilou labelu Ty Nikdy. Videoklip k tracku si vzal na starost Martin Miko. V klipu si zahráli Peter Kuklas, Peter Kiss, Michal x Matis, Fero Pecúch, Martin Murňák a youtuber Edyn.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit