Každý rád dostává dárky, a to k jakékoliv příležitosti. U mužů to není jinak a často skrývají své touhy, což velmi komplikuje proces výběru. Při výběru dárku pro muže se člověk musí zaměřit na jeho věk a také na jeho koníčky.

Takové dárky jsou vždy spolehlivým výběrem, ale zase na druhou stranu koupit dárky, které budou jen ležet na dně skříně, není zrovna výhra. Módní trendy budou referenčním bodem pro každého dárce. Ale aby byl dárek letos netradiční, boxy pro muže z e-shopu Manboxeo.cz jsou skvělým nápadem pro dokonalý a originální dárek.

Co si pod pojmem boxy pro muže má člověk představit?

Určitě chceme jako dárce oslnit. Originální dárek je to, co hledáme, takže zapomeňme na skvěle padnoucí spodní prádlo pro muže, tenisovou raketu, autokosmetiku nebo zimního kulicha.

Boxy pro muže jsou ztvárněním skvělého dárku, který má podobu ručně zpracované dřevěné bedny, která má v sobě ukryto nejedno překvapení. Takové prémiové dárkové balení pro whiskaře ukrývá dokonalé překvapení v podobě známých značek dokonalého chlapského pití jako je Jack Daniel’s nebo Tullamore Dew, Jameson, Jack Daniel’s Fire nebo Jack Daniel´s Honey. Když se k tomu přidají ještě třeba stylové ledové kostky v pytlíčku či netradiční břidlicové podložky pod skleničku, je originální dárek na světě.

Že je tatínek odjakživa milovník zlatavého moku s pěnou? Nevadí! I pro něj má Manboxeo.cz smysluplný obsah a dárkový box pro muže plný světových ležáků, což je jeden z nejoblíbenějších a nejrozšířenějších druhů piva.

Čím jsou ještě boxy pro muže zvláštní?

Pokud někdo ještě stále hledá originalitu, tak je třeba zdůraznit, že tyto dřevěné bedny pro muže jsou opatřeny ručně vyráběným páčidlem, takže aby se každý oslavenec dozvěděl, co se skrývá uvnitř, musí si bednu vypáčit.

Boxy pro muže s páčidlem se tak staly díky e-shopu Manboxeo.cz dokonalými a skvělými dárky pro všechny muže, kteří mají rádi překvapení, zábavu a nezkazí žádnou legraci. Navíc každou takovou bednu s páčidlem můžete opatřit originálním osobním vzkazem nebo na ni můžete přidat fotografii, která se vztahuje k nějaké rodinné události a připomíná tak příjemné chvíle s našimi nejbližšími.

Co vše ještě může oslavenec v dárkové bedně najít?

Doslova nabušená dárková bedna pro fitkaře obsahuje kombinaci těch nejdůležitějších přípravků a potravinových doplňků, které pomáhají jedincům ve fitcentrech posílit tělo a udržet svalovou hmotu.

Dárkové balení pro vousáče není bednou plnou jídla, ale je plná kvalitních a prémiových produktů pro pány, gentelmany a chlapáky, kteří rádi nosí plnovous nebo jen knír, který z nich dělá opravdového muže.

Také dárkové balení pro rybáře je vhodným a originálním dárkem pro milovníky rybaření. Ticho, jemný opar nad hladinou, šplouchání vody je obrazem ranního rybaření a k tomu, aby se lov podařil, musí mít rybář nejen správné náčiní, ale i návnadu. Ta může být součástí právě bedny pro rybáře, která obsahuje různé nástrahy, návnady a krmení, takže ryby se jen pohrnou.

Prémiové a exkluzivní produkty z celého světa nabízejí prakticky všechny bedny od Manboxeo.cz. Stačí si jen vybrat.

Znáte zkratku KPZ?

Ti trochu dříve narození si jistě pamatují Foglarovy Rychlé šípy, kde se výraz KPZ poprvé použil. I tady se s ním člověk může setkat, i když má trochu jiný význam. KPZ je Krabice Plná Zábavy, takže pokud je oslavenec tak trochu kutil a jako kluk si rád stavěl třeba vláčky nebo hvězdárny či planetária, jsou tyto bedny pro muže se stavebnicemi nejrůznějších modelů tím pravým překvapením a zábavou.

E-shop Manboxeo.cz nabízí více než 200 prémiových obsahů pro muže, pro ženy i pro děti. Vyberete zde tak dárky pro celou rodinu!

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit