Anna Mimieux je mladá česká návrhářka, ale jak sama říká, její srdce patří hlavně hudbě. Z ní čerpá nápady, které jsou eklektickým odrazem všech hudebních žánrů, co poslouchá. Queens teď exkluzivně přináší její novou mini–kolekci, která vznikla v limitovaném počtu kusů. Tvoří ji unisex kombo modré sametové mikiny a tepláků s červenými lampasy a dvě černé kšiltovky s různobarevnými motivy. Outfit jako dělaný na nadcházející pražský Fashion Week.

Inspiraci pro tuhle kolekci našla Anna Mimieux v daleké (i bližší) minulosti. Kalhoty s pruhy na bocích nosil už císař Franz Josef I. a taky Annin největší idol Freddie Mercury. Proto si je tak oblíbila. Inovovala jejich střih a oblékla do nich svého přítele, rappera a hudebního producenta Smacka. Odtud už byl jen krůček ke kompletní teplákovce.

Celý set byl tématicky nafocen přímo na Anně a Smackovi. Lookbook má na svědomí známý a talentovaný fotograf Adam Bakay. Na fotky se podívejte níže a kousky z kolekce jsou k dostání na www.queens.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit