Pánská pyžama jsou top mezi nočním oblečením pro muže. Jsou pohodlná, příjemná a vhodně vybraný model sluší každému muži.

Široký sortiment pánských pyžam nabízí tradiční český výrobce PLEAS a.s., který u nás patří mezi přední výrobce spodního a nočního prádla. Vybrat si můžete z několika variant a barevných kombinací, až do velikosti 4XL.

Pleas nabízí pánská pyžama ze 100% bavlny, která je oblíbená zejména kvůli příjemnému pocitu při jejich nošení. Bavlněná pyžama jsou měkká, jemná a nedráždí pokožku. Mají skvělé termoregulační vlastnosti a jsou tak ideálním nočním oblečením pro každé roční období.

Krátké pánské pyžamo

Mezi mladými muži je nejoblíbenější pánské pyžamo s krátkými rukávy a šortkovými kalhoty. Je velmi lehké, vzdušné a muži v něm vypadají opravdu skvěle. Krátké pánské      pyžamo umožňuje volný pohyb, nikde se nezařezává a nepřekážejí dlouhé nohavice.

Pyžamová trička pro muže mají véčkový nebo kulatý výstřih, šortky jsou jednobarevné, v pase do pohodlné gumy, která neškrtí.

Tato pánská pyžama vynikají svým módním vzhledem a jsou ideální také na běžné domácí nošení.

Dlouhé pánské pyžamo

Dlouhé pyžamo pro muže je ideální pro přechodové období nebo na zimu. Příjemně zahřeje a muži ho mohou nosit i jako pohodlný domácí oděv.

Pyžamo se skládá ze dvou barevně sjednocených dílů – trička s dlouhým rukávem a kalhot s dlouhými nohavicemi, které mají buď volné zakončení nebo jsou zakončeny jemnými pružnými náplety.

Dlouhé pánské pyžamo je pohodlné, volné, nikde nestahuje, ani netlačí. Pohodlný pružný pas je samozřejmostí.

Propínací pyžamo pro muže

Propínací pyžamo vyhledávají především starší muži a je neocenitelné zejména při lázeňských pobytech nebo v nemocnici.

Propínací pyžamo je perfektní pro muže, kteří mají rádi klasický styl. Propínací praktický kabátek na knoflíky a pohodlné dlouhé nohavice poskytují maximální pohodlí při spánku i odpočinku.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit