Pornografie a móda jsou dvě úplně odlišná odvětví. Protože v jednom to oblečení nepotřebuješ a v druhém by to bez něj nešlo. Tento stereotyp ale teď popírá módní značka Eckhaus Latta, která v nové kampani nafocené Heji Shin tato slova doslova spojuje.

Upřímně říkám, že jsem o módní značce Eckhaus Latta nikdy neslyšel a skoro vůbec nic o ní nevím. Asi jsem málo hypebeast. To málo, co vím, je, že pochází z New Yorku a patří dvojici Zoe Latta a Mikovi Eckhausovi. Důvodem, proč o ní píšu, je ale jejich nejnovější kampaň, kterou nafotila Heji Shin. Heji, jak už jméno napovídá, je Korejka a ve světě je známá především díky svým explicitním fotografiím.

Jak už jste možná z nadpisu pochopili, tak nejnovější reklamní kampaň Eckhaus Latta obsahuje fotografie osob při pohlavním styku. Jedná se celkem o šest fotografií heterosexuálních a homosexuálních párů přímo uprostřed styku. Bohužel intimní místa jsou rozmazána. Co taky chtít po asijské fotografce.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit