Zatímco v létě mikinu někde zapomenete a vůbec to neřešíte, v zimě si ji hlídáte o něco více. Jinak by vám byla zima.  Vytvořte si vlastní mikinu levně pro chladné podzimy, třeskuté zimy a svěží jara a těžte nejen z její hřejivosti, nýbrž i z jejího cool vzhledu. Navrhni si mikinu dle vlastního přání u nás.

Originalitu vašeho šatníku jistí potisk mikin

Výroba oblečení, respektive zakázková výroba textilu je oblíbená celoročně. Největší nápor však zažíváme před Vánoci. To víte, mikiny podle vlastního návrhu jsou velmi pěkným dárkem – nejen pod stromeček. Darovat je můžete širokému spektru vašich blízkých. Mikina patří k oblečení, které se vynosí, a tak můžete mít jistotu, že jejím výběrem nešlápnete vedle. Vzít si ji můžete na párty, do školy, do práce, na sport.

Pánská či dámská mikina s vaším originálním potiskem přitom vyřeší více problémů než jen dárky pod stromečkem. Třeba je vhodná k tričku s vlastním nápisem. Pokud jste i u nás nebo někde jinde nechali potisknout tričko, máte nejspíš v chladnějším počasí problém. Protože když si na něj vezmete mikinu, svetřík nebo bundu, ztratí svůj šmrnc. Je z něj jen vtipné tričko pod mikinou. Krásu potisku a originalitu nápisu si ostatní mohou jen domýšlet. Co pak? Máte tři možnosti.

  1. Budete mrznout a tričko s vlastní fotkou necháte vyniknout navzdory chřipce a angíně.
  2. Nebudete to řešit a s vtipným tričkem se vytasíte jen, když si budete moci mikinu odložit.
  3. Na tričko s vlastním potiskem si budete oblékat mikiny s vlastním potiskem.

Že jste zvolili třetí možnost? Gratulujeme, svůj originální look máte „posichrovaný”.

Třídní mikiny stmelují kolektiv

Jsi nejmenovaným organizátorem a mluvčím tvé třídy? Neustále přemýšlíš, co bys mohl pro svou partu udělat? Navrhni originální mikiny pro celý kolektiv. Dle vašeho návrhu mikinu vyrobíme a za pár dní už můžete vašeho třídního učitele vítat ve stylovém jednotném oblečení. Že by návrat školních uniforem?

Výroba mikin na zakázku myslí i na žáky a studenty, tak toho využijte. Třídní mikiny jednotného provedení totiž perfektně stmelují kolektiv. Nedocenitelné jsou především na začátku školního roku v nové třídě. Učitel bude perfektně zmaten.

Vytvořte si vlastní mikinu levně a udělejte miliónovou radost svým blízkým

Mikiny s vlastním potiskem mohou mít nejrůznější podobu. Mohou být vtipné, zamilované, vážné, s nápisem nebo bez, s vlastní fotkou. V tomhle ohledu je výroba mikin s potiskem velmi flexibilní. Stejně flexibilní, jako možnost obdarovat své blízké.

Tak navrhni si mikinu a udělej radost sobě, své drahé polovičce, svým blízkým, kolegům v práci. Zkrátka a dobře všem. Jen si představte, že díky zakázkové výrobě textilu budete mít vyřešené narozeniny, svátky a výročí všech vašich blízkých na několik let dopředu.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit