Logic letos na jaře vydal skvělou desku Zhora vypadá Všechno Líp, která zaznamenala značný úspěch. V pátek 15. 9. ji pokřtí v pražském Rock Café a vy budete mít možnost být u toho.

Přední člen labelu Milion+ Logic letos vůbec nelení. Mimo již zmiňované album vydal i několik videoklipů a hostoval na řadě tracků jiných interpretů. Troufnu si říct, že letos patří k nejlepším rapperům na naší scéně a Zhora vypadá všechno líp aspiruje na rapové album roku.

Co se týče křestu, tak Logic na stage samozřejmě nebude sám. Za zády bude mít DJe a producenta Deckyho a hlavní hypeman bude Nik Tendo, který má na kontě svoji debutovou desku GoldKid. Jako hosté také vystoupí jejich kolegové z M+ Karlo, Robin Zoot, Jickson nebo třeba Hasan.

Jako správní fanoušci Logica byste si křest neměli nechat ujít, tak neseďte v pátek doma a doražte do Rock Café!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit