V srpnu a září se Nike+ Studio Prague ve Slovanském domě v Praze promění v místo, kde si každý začátečník může vyzkoušet jógu, nebo cvičení zaměřené na mobilitu a zlepšování kondice. Každý týden bude v jeden vybraný den probíhat pět různých lekcí. Stačí si vybrat tu, která vás nejvíce zaujme a pomůže vašemu tréninkovému cíli.

V následujících dvou měsících se můžete těšit na pravidelné lekce jógy a cvičení určené pro začátečníky. Nike+ Studio Prague nabídne tři různé tréninky: NTC Yoga, NTC Endurance, NTC Mobility. A pro zvídavé, kteří chtějí cvičit doma sami a v poklidu, je připravena lekce NTC app, která je věnovaná NTC aplikaci. Trenéři vás naučí, jak se aplikace používá, jak správně cviky provádět, aby pro vás cvičení doma nebo na cestách bylo zábavné a efektivní.

Přihlašovat se můžete na https://www.nike.com/events-registration/series?id=2474&days=-1

Každý týden ve stanovený den probíhají tyto tréninky:

7:00 NTC Yoga

8:00 NTC Yoga

17:00 NTC app

18:00 NTC Endurance nebo Mobility

19:00 NTC Endurance nebo Mobility

Co je NTC Mobility?

Cvičení zaměřené na sportovní regeneraci. Sled pohybů od dýchání a stylu myšlení, přes volný proud pohybů a aktivaci základních svalů až po plyometrii. Cvičení pohyblivosti zlepší způsob, jakým se pohybujete, cítíte a regenerujete. Pohyblivost představuje regeneraci pro vaše tělo, které se tak může lépe přizpůsobit vašim tréninkovým cílům. Proto je důležité naučit se cviky a techniky, které vám pomohou cítit se lépe a volněji se pohybovat a zároveň získat lepší kondici a výdrž.

Co je NTC Endurance?

Cvičení vyvinuté s cílem zvýšit vaši schopnost pohybovat se delší dobu, aniž byste pociťovali únavu. Ať už trénujete na sport nebo je vaším sportem trénink, vytrvalost vybudí vaši energii, pomůže vám zhubnout a naučí vaše tělo zvládnout více, aniž by se unavilo. V těchto cvičeních vystavíte své tělo a soustředění zkoušce, která vám umožní posunout vlastní hranice a zlepšit celkovou kondici. Cílem je pomoci zlepšit vytrvalost zvýšením intenzity a délky cvičení při zachování jejich rozmanitosti a vyváženosti.

NIKE+ STUDIO PRAGUE, Slovanský dům, Na Příkopě 21, Praha 1

Kdy: jeden den v týdnu (srpen a září)

Kde: Slovanský dům, Praha

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit