Na pondělní večer si tým adidas Originals, v čele s hlavním organizátorem, umělcem Yemi A.D., přichystal unikátní představení nového modelu tenisek s názvem NMD a kampaně Future. Stovky fanoušků a zvědavců dorazilo do prostorů garáží Žižkovské věže, aby si prohlédli nápaditou expozici a zároveň užili hudební show Logica, Jimmyho Dicksona, Konexe a Deckyho. O tom, že to byla opravdu povedená akce vás může přesvědčit následující fotoreport, který pro nás nafotil Dominik Bek.

adidas originals nmd 24 adidas originals nmd 23 adidas originals nmd 22 adidas originals nmd 21 adidas originals nmd 20 adidas originals nmd 19 adidas originals nmd 18 adidas originals nmd 17 adidas originals nmd 16 adidas originals nmd 15 adidas originals nmd 14 adidas originals nmd 13 adidas originals nmd 12 adidas originals nmd 11 adidas originals nmd 10 adidas originals nmd 9 adidas originals nmd 8 adidas originals nmd 7 adidas originals nmd 6 adidas originals nmd 5 adidas originals nmd 4 adidas originals nmd 3 adidas originals nmd 2 adidas originals nmd 1

Více informací o modelu adidas Originals NMD naleznete na oficiálních webových stránkách.

foto:
Dominik Bek

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE