Škola vaření Chefparade pořádá již 5. ročník festivalu jídla a pití Foodparade, který se koná 5. a 6. 9. 2015 v zahradách pražského zámku Troja.

Návštěvníci se mohou těšit na menu nejlepších restauraci, ochutnají delikatesy z celého světa, výběrovou kávu a lahodné nápoje v podobě prvotřídního vína a několika druhů piva. V doprovodném programu čeká návštěvníky Jídlo jako životní styl podle Petry Lamschové a Petra Havlíčka, Hmyzí kuchyně, Párovaní rumů Flor de Cana s tapas s Petrem Vopálenským, show Zbigniew Kozlik a Radek Jakubec nebo Mexická kulinářská show Pepe Lopez
Připraveno je i finále soutěže I LOVE FOOD, Foodie stan s food blogery a další doprovodný program. Všichni hosté navíc mají možnost využít slevu 300 Kč na odvoz domů službou Uber.

Zomato na Foodparade

Partner Zomato si pro návštěvníky připravil smile box a soutěž, během festivalu stačí psát recenze a sdílet fotografie, ty nejlepší recenze restaurací na Foodparade vyhrávají vouchery do restaurací.

zomato-app
Rozhovor o aplikaci Zomato čtěte zde!

Na děti čeká jako vždy koutek s bohatým programem, půjčovnou společenských her a nově “bojovou hrou”, která děti určitě zaujme.

Na Foodpadarade se nezapomíná ani na podporu dobré věci!

Polívková smršť spojuje gastronomický zážitek s veřejnou sbírkou společnosti ERGO Aktiv, která poskytuje účinnou rehabilitaci lidem po mozkové příhodě a úrazech hlavy. Podpořit je návštěvníci mohou koupí polévky, kterou uvaří Ondřej Slanina z Chateau St. Havel a Miloš Rozkošný z hotelu Panorama.

Na festivalu se bude opět platit speciální měnou “chef“, která je vstupenkou do světa delikates, Degustační menu restaurací si návštěvníci vychutnají na porcelánových talířích s nerez příbory, přesně jako při návštěvě restaurace.


PROGRAM:

SOBOTA 5. 9. 2015

Místo konání: Konírna

11:00 Kuchařská show redakce časopisu F.O.O.D. s Janou Vašákovou
12:00 Jídlo jako životní styl podle Petry Lamschové a Petra Havlíčka (následná autogramiáda jejich knich ve stánku F.O.O.D./Mladá Fronta)
13:00 Kuchařská show Gorenje


VSTUPENKY:

Vstupné v předprodeji:

Dospělí 300 Kč (100 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Studenti 250 Kč (50 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Senioři 250 Kč (50 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Děti do 10 let zdarma

Vstupné na místě:

Dospělí 350 Kč (150 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Studenti 275 Kč (75 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Senioři 250 Kč (75 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Děti do 10 let zdarma


Více informací na www.foodparade.cz a www.facebook.com/foodparade.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit