Škola vaření Chefparade pořádá již 5. ročník festivalu jídla a pití Foodparade, který se koná 5. a 6. 9. 2015 v zahradách pražského zámku Troja.

Návštěvníci se mohou těšit na menu nejlepších restauraci, ochutnají delikatesy z celého světa, výběrovou kávu a lahodné nápoje v podobě prvotřídního vína a několika druhů piva. V doprovodném programu čeká návštěvníky Jídlo jako životní styl podle Petry Lamschové a Petra Havlíčka, Hmyzí kuchyně, Párovaní rumů Flor de Cana s tapas s Petrem Vopálenským, show Zbigniew Kozlik a Radek Jakubec nebo Mexická kulinářská show Pepe Lopez
Připraveno je i finále soutěže I LOVE FOOD, Foodie stan s food blogery a další doprovodný program. Všichni hosté navíc mají možnost využít slevu 300 Kč na odvoz domů službou Uber.

Zomato na Foodparade

Partner Zomato si pro návštěvníky připravil smile box a soutěž, během festivalu stačí psát recenze a sdílet fotografie, ty nejlepší recenze restaurací na Foodparade vyhrávají vouchery do restaurací.

zomato-app
Rozhovor o aplikaci Zomato čtěte zde!

Na děti čeká jako vždy koutek s bohatým programem, půjčovnou společenských her a nově “bojovou hrou”, která děti určitě zaujme.

Na Foodpadarade se nezapomíná ani na podporu dobré věci!

Polívková smršť spojuje gastronomický zážitek s veřejnou sbírkou společnosti ERGO Aktiv, která poskytuje účinnou rehabilitaci lidem po mozkové příhodě a úrazech hlavy. Podpořit je návštěvníci mohou koupí polévky, kterou uvaří Ondřej Slanina z Chateau St. Havel a Miloš Rozkošný z hotelu Panorama.

Na festivalu se bude opět platit speciální měnou “chef“, která je vstupenkou do světa delikates, Degustační menu restaurací si návštěvníci vychutnají na porcelánových talířích s nerez příbory, přesně jako při návštěvě restaurace.


PROGRAM:

SOBOTA 5. 9. 2015

Místo konání: Konírna

11:00 Kuchařská show redakce časopisu F.O.O.D. s Janou Vašákovou
12:00 Jídlo jako životní styl podle Petry Lamschové a Petra Havlíčka (následná autogramiáda jejich knich ve stánku F.O.O.D./Mladá Fronta)
13:00 Kuchařská show Gorenje


VSTUPENKY:

Vstupné v předprodeji:

Dospělí 300 Kč (100 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Studenti 250 Kč (50 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Senioři 250 Kč (50 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Děti do 10 let zdarma

Vstupné na místě:

Dospělí 350 Kč (150 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Studenti 275 Kč (75 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Senioři 250 Kč (75 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Děti do 10 let zdarma


Více informací na www.foodparade.cz a www.facebook.com/foodparade.