Značka My Dear clothing představuje novou kolekci Roots, se kterou se (jak už název napovídá) vrací ke svým kořenům.

K této příležitosti je na 28. června naplánována release party a protože kluci okolo Zbyňka Štandery rádi dělají věci jinak, než se sluší a patří, i tahle akce bude trochu jiná. Uskuteční se totiž na pražské Náplavce, pod Železničním mostem, a to na lodi Kayak BeachBar, která návštěvníkům nabízí i vlastní beach volejbalové hřiště.

Kayak BeachBar

Připravte se na premiéru videa od Petra Simona, výstavu fotek od Adama Bakaye a taneční show a aquabeling od Marka Volfa a Pavla Kourka. Jako welcome drink na všechny příchozí bude čekat namraženej Jäger od JägerBeets a na místě budete mít vůbec první příležitost si z nové kolekce něco koupit. Kolekce je velmi limitovaná.

Release party, která by měla začínat v 17:00 a končit ve 22:00, hudebně podpoří DJs NobodyListen a Norman, na které naváže se svojí live show Nik Tendo. A to vše za velmi sympatické vstupné – to je totiž zdarma!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit