Bleší trh, spousta značek a oblečení, hudební doprovod DJs a dokonce i live shows hned 5 intepretů. To vše na vás čeká již zítra v Plechárně na Černém mostě na prvním ročníku akce Czech Street Con.

Jak už jsme psali v minulém článku, na akci, kde si budeš moct za pár pětek pořídit novej vohoz, vystoupí i Lvcas Dope, Yeezuz2020, Darewin, Hasan a Young Tay, no a kromě rapperů dorazí i DJ Xanax a skupina DJů zvaná Team Oliks (psali jsme o nich zde). Jako výplň programu budeš mít šanci vyhrát ceny v soutěžích, být svědkem i několika kvalitních dance battlů, nebo si vydražit tenisky od Queens.cz. Pro hladové a žíznivé bude taky postaráno – netřeba se obávat.

A jak bude celá akce ve skvělých prostorech skateboardingové haly Plechárna probíhat? Podívej se na line-up!

A taky nezapomeň, že na našem Facebooku ještě posledních pár desítek minut poběží soutěž o vstupy na tuto nabitou akci – zde!

Tak co, už jsi dostatečně přesvědčenej o tom, že zítra dorazíš?!

náhledový obrázek/grafika:
Kate Fuks (@katefuks)

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit