Americký rapper Vince Staples vydal jedno z nejvíce diskutovaných alb loňského roku s názvem “Big Fish Theory” a jako bonus si k němu nadělil spolupráci s Converse. Společně vytvořili originální merch pro jeho crew k Life Aquatic Tour. Nyní se tato fresh limitka Converse x Vince Staples Chuck 70 poprvé dostává i k jeho fanouškům.

Kooperace Converse a Vince Staplese rozhodně není novinkou. Tento 24letý rapper obouvá Chucky od svých školních let a s americkou značkou spolupracuje dlouhodobě. Nové kolabo je přímo inspirováno  Vincovým úspěšným počinem “Big Fish Theory”. Motivy tohoto alba se rozehrávají na celé kolekci včetně volby kontrastních barev černé a oranžové.

Plátěné vysoké a nízké Chucky 70 mají originální průsvitnou podrážku, která odkazuje na obal alba se zlatou rybičkou. Na obou modelech je po straně vyšité rapperovo jméno a na patě pak 3D print “SEA” jako odkaz na Vincovu značku a jeho úspěšnou Beats 1 Radio Show. Kotníkové variantě pak bylo dopřáno ještě jednoho extra detailu v podobě výrazného nápisu “Big Fish” na jazyku.

Dostupné barvy: Black, Orange

Kolekce tenisek Converse x Vince Staples Chuck 70 je k dostání na converse.com a každým dnem bude exkluzivně v prodejnách Queens (Praha, Brno, Ostrava). Více o aktuálních kolekcích Converse najdete na www.conversecz.com.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?