K 30. výročí Jordan Brand, se připravil exkluzivní model Air Jordan 1 Pinnacle ”Brown Croc”. Precizně vyrobená limitovaná edice z luxusního materiálu.

Air Jordan 1 je první model  z roku 85, letos je to 30 let od prvních modelů, a proto se od začátku tohoto roku vyrábějí limitované edice oslavující tuto událost.

Hnědý zevnějšek je vyrobený z kvalitní premium kůže a někde najdeme i imitaci krokodýlí kůže – proto dostali název ”Croc”. Výrazné prošívaní je na teniskách luxus a spolu se zlatokovovými detaily, jako jsou Nike Air logo na jazyku a Wings logo na boku, vytváří výjimečný celek.
Změny se dočkala i vnitřní část, která je také z jemné kůže, což dodává této luxusní botě maximální pocit pohodlnosti.

Od 31. 10. jsou boty v prodeji a jejich retail je necelých 11 000,- CZK (399,90 EUR). V ČR a SK jsou v prodeji na Šancovej 3 a Senovážné 6.

CO NA NĚ ŘÍKÁŠ TY? MÁŠ RÁD AIR JORDAN 1? ŘEKNI NÁM TO DO KOMENTÁŘŮ!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE