K 30. výročí Jordan Brand, se připravil exkluzivní model Air Jordan 1 Pinnacle ”Brown Croc”. Precizně vyrobená limitovaná edice z luxusního materiálu.

Air Jordan 1 je první model  z roku 85, letos je to 30 let od prvních modelů, a proto se od začátku tohoto roku vyrábějí limitované edice oslavující tuto událost.

Hnědý zevnějšek je vyrobený z kvalitní premium kůže a někde najdeme i imitaci krokodýlí kůže – proto dostali název ”Croc”. Výrazné prošívaní je na teniskách luxus a spolu se zlatokovovými detaily, jako jsou Nike Air logo na jazyku a Wings logo na boku, vytváří výjimečný celek.
Změny se dočkala i vnitřní část, která je také z jemné kůže, což dodává této luxusní botě maximální pocit pohodlnosti.

Od 31. 10. jsou boty v prodeji a jejich retail je necelých 11 000,- CZK (399,90 EUR). V ČR a SK jsou v prodeji na Šancovej 3 a Senovážné 6.

CO NA NĚ ŘÍKÁŠ TY? MÁŠ RÁD AIR JORDAN 1? ŘEKNI NÁM TO DO KOMENTÁŘŮ!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit