Doufáme, že jste dnes měli nechutně tučný oběd, protože další dávka Margot vs Lily vás určitě přiměje ho pěkně vyběhat.

Sesterský souboj pokračuje. Pusťe si 3. díl seriálu Margot vs Lily a sledujte, kdo má větší šanci sázku vyhrát.  Že nevíte, o co jde? Přečtěte si o Margot vs Lily předchozí článek!

Už víte? Tak tady je slibované video!

Inspirujte se hlavními hrdinkami a prohlédněte si vybavení a produkty, které s aktuálním dílem souvisí. Jaké frčí outfity tento týden? Navštivte www.nike.com!


nike.com/betterforit
#zalepsija
#betterfotit
#margotvslily

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit