Máme za sebou další zastávky tour “Od Chebu po Ostravu” a s nimi i nové zážitky… A název článku není clickbait, v Ostravě se vážně skákalo i z oken. Dalšími zastávky byly Děčín, Česká Lípa, Plzeň, Kutná Hora a Rožumberok (Slovensko).

Už ani nemá smysl psát, v čem byly jednotlivé zastávky výjimečné a která byla šílenější, protože každá měla něco do sebe. O čem se ale nejde nezmínit je Ostrava a to, co se dělo po samotné show, která byla sama o sobě nezapomenutelná. Rave, který se rovnal Praze – ne-li větší.

Pokřiky davu před klubem se místy děly i před show, po show se ale dav seřadil pod okny klubu, kde byla backstage a fanoušci skandovali Patrikovy tracky, fotbalové pokřiky nebo samotná jména, která následně vyzvaly, aby skočili z oken druhého patra klubu přímo do nich. A tak se i stalo. Z okna postupně vyskákalo přibližně 5 lidí, a to včetně Schyza.

Lze jen těžko vyjádřit slovy atmosférum která v backstagi panovala, nikdo nechápal, co se to v danou chvíli děje, v oknech se odrážel blesk od fotoaparátů a všichni hlavní aktéři měli pocit, že tenhle výkon fanoušků by si zasloužil přídavek.

Tento víkend se crew vydá zpátky na Slovensko do Košic a následně do Olomouce. Vidíme se tam!