Pro ty z vás, kteří používají aplikaci Instagram a chtějí si výpis příspěvků zpestřit o něco jiného, než jsou jen “selfíčka” a fotky toho, co měl kdo k obědu, přinášíme vám seznam pěti profilů, které vám (nejen po ránu) dodají motivaci do nového dne, sportovních výkonů nebo třeba podnikání. TOP 5: Motivace na Instagramu!

Ask a Millionaire (@askamillionaire)

Za tímto účtem se skrývá Shawn Thomas, dolarový multimilionář, který si vybudoval takové impérium, že již ve 44 letech mohl odejít do důchodu. Cesta k tomuto úspěchu byla poměrně trnitá, pokoušel se prorazit jako hudebník, ve 30 letech byl takřka na mizině, ale i přesto se dokázal zvednout, nyní je úspěšným mentorem a filantropem a svoje know-how dál předává.

 

Chuť Růst (@chut_rust)

V našem žebříčku nesmí chybět tento český zástupce s neméně kvalitním obsahem. Projekt Chuť Růst pravidelně přináší obrázky s motivačními texty, jejichž myšlenky jsou častokrát mohutně rozvedeny v popiscích příspěvků. Na své si ale přijdou i fanoušci videí – každou neděli v 19:00 tento profil vydává jedno akční video, které vás zaručeně nakopne! Nutno podotknout, že Chuť Růst je jedním z mála, ne-li jediným, profilem na Instagramu s podobným obsahem v češtině a svoji práci odvádí na výbornou. Jak píší na svém Facebooku, který také stojí za to sledovat, chystají velké věci.

 

6AM Success (@6amsuccess)

Úspěšný den začíná brzy ráno! Kdo se řídí tímto heslem, určitě mi dá za pravdu, že nestačí pouze vstát pravou nohou, ale že je důležité se správně namotivovat. K tomu vám zajisté pomůže profil 6AM Success s pohlednými motivačními obrázky.

 

Think Smart, Grow Rich (@thinksmartgrowrich)

Do našeho žebříčku nemůžeme zapomenout zařadit ani tento profil. Proč? Zkrátka protože se na jeho příspěvky příjemně kouká a spolehlivě vám dodají motivaci do dalších okamžiků.

Millionaire Mentor (@millionaire_mentor)

Originální design příspěvků, silné motivační texty, užitečné rady, ale také působivá videa. To dělá z profilu Millionaire Mentor bezpochyby špičku tohoto odvětví, vždyť ho také sleduje téměř půl milionu uživatelů. A rozhodně ne jen tak pro nic za nic.

A koho sledujete vy? Podělte se s námi o to, co motivuje právě vás a nezapomeňte sledovat @CZECHMAG na Instagramu!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?