A je to tady. Tour od Chebu po Ostravu se po třech měsících pomalu, ale jistě blíží ke konci. Čekají nás dvě poslední zastávky, a to sice Třinec a nakonec očekávaný silvestrovský závěr, a to sice v Praze v MeetFactory.

Tour zavítala do měst po celé České republice, ale i na Slovensko – do měst Rožumberok, Košic a Bratislavy. Celá tour by se tak dala nazvat od Chebu až po Košice. Majitelé klubů se nechali slyšet, že nikdy nic podobného nezažili, rave a hype, který tato tour dokázala vytvořit, je zkrátka legendární. Padaly repráky, lidé lezli po stropech, kluby se doslova otřásaly a teď tohle peklo míří do pražského MeetFactory.

Kromě hlavní hvězdy PTK a stálých vystupujících, jako je Darewin a Schyzo, se také můžete těšit na spoustu zatím neoznámených hostů. Vstupné se tentokrát dělí na 3 vlny. První za 250 Kč, druhá za 350 Kč a čtvrtá za 450 Kč. První vlna už je ale vyprodána a druhá je z více než poloviny pryč. Proto je nejvyšší čas si na tento rave roku zajistit vstup, jelikož během pár dnů může být celé MeetFactory vyprodáno.

Těšíme se, až společně s vámi pošleme celé MeetFactory zpátky do rekonstrukce. Bude to silvestrovská noc, na kterou nikdy nezapomenete.

– advertorial –