Dost bylo čekání! Jeden z nejvíce skloňovaných a zmiňovaných rapperů posledních 2 měsíců PTK, který pomalu ale jistě míří na vrchol české rapové scény a jehož nejnovější track “Nevezmu tě z klubu domu 3” je již 4. den #1 trending na YouTube, dnes, 7. záží, konečně odstartuje svou vůbec první tour, a to sice v pražském Rock Café. Tour nese název “Od Chebu po Ostravu” a my už teď víme, že české kluby čeká peklo, ze kterého se budou ještě dlouho po konci celé tour vzpamatovávat.

Pořadatelem je značka oblečení WNG Clothing, tour bude mít cca. 30 zastávek po celé republice a jak už bylo rečeno, začíná se v Praze, další zastávky budou vést přes Hradec Králové, Kladno, Frýdek Místek nebo třeba Ždár nad Sázavou.Celá tour pak bude končit v Brně v “Kabinetu Můz”. Pro ty z vás, kteří se na některou ze zastávek nebudete moci dostavit, budeme vydávat pravidelné fotoreporty.

Jako support artists celé tour nejsou nikdo jiní než Schyzo a Darewin, kteří jsou ready po boku PTK zničit každý klub, do kterého je tour zavede. Support DJs budou na většině zastávek dvojice a THE MAG riders Homer a Forgen s jejich tradičně energickou DJ show. Jako hosté se v jednotlivých městech objeví např. Robin Zoot (M+), Psycho Rhyme (Blakkwood), Karlo (M+), Refew (Blakkwood), Sodoma Gomora, Overdose Music nebo třeba No Religion (VI3E).

Vstupné se po celou dobu tour bude pohybovat v rozmezí minimálně 100 Kč a maximálně 200 Kč, vstupenky do jednotlivých měst můžete zakoupit již nyní v předprodeji na goout.net, ale pozor! Už nyní kluby hlásí veliký zájem jak v předprodejích, tak na facebookových událostech. Proto neváhejte a vstupenky kupujte co nejdříve!

O grafiku celé tour se postaral @budha.pofel (S/O).

Dnes nás čeká první zastávka v pražském Rock Café, o kterou na FB události projevilo zájem již 2 300 lidí! A proto pokud chcete zažít jeden nejšílenějších moshpitů a koncertů, co za poslední dobu Rock Cafe zažilo, nesmíte chybět, na takový rave, který se chystá, jen tak nezapomenete.

Večer nastartuje Forgen svým setem, na něj naváže Homer a připraví tě na show DAREWINA. Během večera bude křtít Schyzo své DELIRIUM a po tomhle pekle naběhne na stage PTK společně s hosty! O after se postará Starvin Marvin (Marw Ouky) a KRNEE z Overdose Music. Tak nabíhej a ukaž, co je to moshpit! Těšíme se na vás!

ROCK CAFÉ (PRAHA) 7/9/2018
open doors: 21:00
konec: 4:00
vstupné na místě: 200 Kč