Pokud jste přemýšleli, že byste si chtěli udělat výlet do Opavy, tak 19. května budete mít jedinečnou možnost. V klubu TARA Střelnice music club se totiž uskuteční úplně první Back2Back Night, což je hosty nabitá “rap show”, která dozajista otřese celou Opavou, a to z jednoho prostého důvodu… Vystoupí zde totiž PTK společně s Protivou.

Večer odstartuje Starvin Marwin svým DJ setem, na kterého naváže Valis Beats. Jako předskokan vystoupí opavský rodák Lacius. Po něm naběhne na stage frýdko-místecký rodák Psycho Rhyme, od kterého můžeme čekat představení tracků z nového alba. Čistý punk na stagi rozjede Redzed a následně svojí show pravděpodobně zboří klub PTK a Protiva. O závěrečnou after-party až do pozdních hodin se postará Starvin Marwin a Overdose Music.


Protiva: Jeden z nejvýraznějších a předních členů Blakkwood labelu. Psaní textů se věnuje od roku 2009. Jako první začal spolupracovat s Hasanem (Milion+), Jižní Spojkou a po letech pomalu nachází sám sebe v pikantní spolupráci se Schyzem (Illegal Music) na tracku Mayday 2. Jeho tracky mají k dnešnímu dni milionová zhlédnutí. “Protiva k hudbě nepřišel, hudba přišla za ním společně s hip-hopovou kulturou.” popisuje vlastními slovy počátky své tvorby.

PTK: Momentálně nejznámější představitel “dark rapu” u nás, a to sice PTK, který v posledních týdnech zažívá obrovský hype. Jeho nejnovější videoklip V 5 RÁNO měl na YouTube během pouhých pár dnů 100 000 zhlédnutí a umístil se v trendech. Nyní se pyšní už více než 400 000 views.

Psycho Rhyme: Mladý rapper, který se může pyšnit videoklipy, které mají na YouTube někdy i statisíce zhlédnutí, a to během poměrně krátké doby. Často vystupuje a nahrává tracky právě se jmény, jako je Protiva, PTK nebo Visionary Boys. Momentálně se často objevuje po boku členů Blakkwod labelu a objevil se i v jejich nejnovějším společném klipu, který jako kdyby znázorňoval přechod Psycho Rhyma do Blakkwoodu, ale jde pouze o spekulace.

Redzed: Druhý český nejznámější představitel “dark rapu”, ale zároveň jediný český “dark rapper”, který nerapuje česky, ale anglicky ve stylu zahraničních hvězd jako Ghostemane, Bones nebo Scarlxrd, před kterým bude dokonce Redzed jako předskokan, což považujeme za obrovský úspěch, za který může jeho manažer “Captain Elda”.

Overdose Music: Overdose začal v roce 2016 jakožto hudební festival, kde vystupovala jména jako např. seskupení Milion +, BIG BOSS nebo rapper Smack. Jsou to pořadatelé spousty hudebních akcí, převážně v Příbrami a okolí. Pod Overdose patří např. SawyerSounds, FamilyFrost nebo Lynx, který hrál i na velice prestižní akci Blackmall nebo v klubu Radost FX. Můžete si poslechnout i jejich originální tvorbu na SoundCloudu. Dalšími členy jsou Fairplaya, Krnee, MikeBike nebo Chrizzo

Show:

20:00 Open Doors
21:00–22:00 Valis Beats
22:00–22:20 Lacius
22:20–23:00 Psycho Rhyme
23:00–23:40 Redzed
23:40–1:00 PTK & Protiva (DJ Starvin Marvin)
1:00–2:00 Starvin Marvin
2:00–4:00 Overdose (DNB Jump Up After)

Pořadatelé upozorňují na omezenou kapacitu klubu, proto si zajisti místo koupí vstupenek v předprodeji v síti GoOut. Soutěž o lístky probíhá na facebookové události. Tuhle akci si rozhodně nenechte ujít a my se na vás budeme těšit v Opavě!