Otevřela oči. Měla je trochu zalepený, ale promnula si je a bylo to lepší. A najednou to viděla, zkurvenou realitu, která ji totálně mlátila přes hlavu hnedka po probuzení. Žádná ranní depka z absurdní lásky, žádná morální krize ze včerejší párty, ale pořádnej průser v podobě opožděný menstruace. Kdyby to bylo jen pár dní, asi by na to kašlala, ale čtrnáct dní už je moc. Navíc mu to ještě neřekla. Bála se toho. Bála se příšerně.

A kdy mu to jako mám říct? Až to bude jistý? Copak už neni? Do prdele, tak jako tak ho tim vyděsim. Dneska už mu to musim říct!

Domluvili se, že se sejdou odpoledne. Chtěl si užít celkem poklidnej večer, prej. Žádnej stres a žádná honička, nějakej seriál, vínečko a pak určitě sex. Debil, vůbec netušil v jakejch sračkách zrovna lítá. Vtipný. Trochu.

Později odpoledne toho dne se sešli. Stála v mrazu před jeho barákem. Jemu hrozně dlouho trvalo, než jí přišel otevřít. Třásla se a koukala na ulici. Byla prázdná a nevlídná. Chtěla myslet na cokoliv jinýho, než na to, co se jí teď děje v břiše. Vyloženě na cokoliv jinýho, ale nešlo to. V hlavě jí hrála pořád ta samá písnička: “Je ti ještě osmnáct a jsi těhotná.” Znáte dál ty slova?

Konečně otevřel. Usmál se šarmantně jako vždycky. Byl sebevědomej. Vždycky byl takhle sebevědomej, když za nim přijela. Trochu namyšlenej rozervanej mladej muž, kterej teprve nedávno ochutnal, jak život občas bolí. Přidalo mu to na takový zvláštní vnitřní a nebezpečný kráse, která umí zapůsobit vždycky mocně. Taky se na něj usmála.

Vešli dovnitř. Člověk si musel trochu zvyknout na divnej puch, kterym ten jeho studentskej byt smrděl. Ještě že jeho pokoj voněl jako on. Bylo to uklidňující. Něco jako vůně domova, ale tohle bylo spíš, jako kdyby byla uvnitř něho samotnýho. Taková nostalgicky anální návštěva.

Sedla si na postel. Nalil jí víno a pak ji políbil. Vždycky to bylo divný. Ta první pusa. Jako kdyby se k tomu přemlouval celej den.

Bavili se o totálních kravinách a ji to hrozně rozčilovalo. Ty chceš se mnou kurva konverzovat o tom, jak ses dneska cítil, když já asi umřu na smrt? Vtipný? Asi ani moc ne.

Začal ji líbat. Vášnivě. To on dělal vždycky a jí se to líbilo. Škoda, že víc nepoužíval jazyk, ale i tak to bylo skvostný. Na chvilku na to zapomněla, a když si zase vzpomněla, byla ráda aspoň za tu krátkou chvilku nevědomosti.

On se zase choval jako zvíře. Jeho cíl byl lovit a teď chtěl ulovit ji. Smysly měl rozbouřený, soustředil se na její pusu a rukama sahal do nejhlubšího vesmíru jejího těla. Začala se pomalu uvolňovat. Jazykem ji kroužil po krku a pak občas sjel k uším, aby do nich vdechl, políbil je a dráždivě si kousnul. Pak si v rychlosti a s neuvěřitelným chtíčem v očích svlékl tričko. Vypadal, že někam spěchá. Celej svět vypadal kvůli tomu sundanýmu tričku, jako kdyby spěchal, ale pak se k ní sehnul a začal ji zase líbat něžně a pomalu. Vrušilo ji to a vzdychla. Všiml si toho. Oba byli dokonale nadržený.

Stejně tak jak sobě sundal tričko, tak i z ní strhal oblečení a zahodil ho. Začal ji líbat a kousat na ňadrech. Koukala se na něj přes svý ztvrdlý hroty. Teď už i vypadal jako zvíře. Byl úplně jinde. V říši totálního chtíče a chtěl svoji kořist.

Kousnul ji do stehen a blížil se jazykem k centru veškerýho světa, k jejímu nejkrásnějšímu bodu života. Pak to cítila. Probuzení smyslů, erotický líznutí, takovej dráždivej dotyk jazykem. Bože. Vzdychla hlasitě a on to udělal znovu. Vzdychla ještě hlasitěji a pak už nemohla přestat. Právě se stala tělem, nemyslela, prostě jen byla. Dorážel na její ztopořený víčnělek svým jazykem, ze kterýho se právě stával nejnáročnější stroj milování na světě. Aspoň pro chvíli.

Najednou ucítila neuvěřitelný vniknutí. Děsivej, ale pak úžasnej pocit, který může tělo cítit. Pomalu ale jistě pokračoval svými prsty v přirážení směrem dovnitř a ven. Byla v rauši.

Chvilku nechal odpočívat ten skvostnej nos jejího klína a pokračoval jen známejma pohybama svejch prstů. Zadíval se jí do očí a ona do jeho. Zvířecí pohledy dvou nádhernejch bytostí. Neotálel příliš dlouho a vrátil se hlavou zpět do jejího lůna. Vykřikla něco neurčitýho. On na jazyku cítil její nejniternější pocity a touhy. Užíval si to.  Nemyslel na nic jinýho než na ni. Chtěl, aby se cítila na vrcholu hory, na kterou vystoupá a pak spadne dolů do rozvibrovaný prohlubně svýho bytí. Chvilku jezdil jazykem zběsile nahoru a dolů a pak ze strany na stranu, jako kdyby ho někdo tahal za vlasy. Najednou ucítil zvláštní chuť na jazyku. Chutnalo to jako železo. Netrvalo dlouho a uvědomil si, co to je.

Zvedl hlavu a viděl, že celej její rozkrok je od krve. Chvilku jí trvalo, než se na něj podívala a pak i na sebe. Vyděsila se. Byl to pocit zvláštního zděšení. Sice se lekla, ale najednou se jí ulevilo. Jen to nechápala, protože ji břicho ani trochu nebolelo. Dívala se na něj. Měl zakrvácenej celej obličej.

Utřel si nos rukou a zjistil, že mu z něj krvácí. Řekl jí to. Pocit úlevy hned zmizel, ale to co viděla, ji nedokázalo vrátit zpět k myšlenkám o tom zkurvenym zpoždění. Nešel si utřít obličej, nedal si nic do nosu, ale dvouma prstama si přejel pod nosem a udělal si nejdřív jednu krvavou čáru pod okem a pak i pod tim druhým. Vycenil na ni zuby jako vlk a pak jako vlk zavrčel. Krvavej vzrušující fetišismus. Začal ji znovu lízat. Byla zase jen tělo.

Pronikal do ní dvěma prstama, který měl uvnitř lehce pokrčený a žádostivě tak tlačil na její ženskost. Tělo měla lehký jako pírko a pak najednou tvrdý jako kámen. Byla v extázi a jediná myšlenka, která jí probleskla hlavou a pak se zabydlela byla, ať už nikdy nepřestane. A on přestat nechtěl.

Cítila všechno. Pocit, kterej vycházel ze všech částí těla a šířil se žilama do končetin. Měla pocit, že praskne, už to nevydrží, exploduje jako bomba do všech stran a na všechny zdi. Byla na vrcholu tý hory a najednou bum! Spadla dolů.

Přitiskl svůj jazyk na ten proud vášně a vyňal prsty. Zpívala nejkrásnější písničku ženskýho repertoáru každý kultury. Tělo se jí dostávalo do křeče a hned na to do úžasnýho uvolnění několikrát za sebou, jak se jí ještě jemně dotýkal jazykem. Brnělo ji všude a stehna se ji třásla. Začalo se stmívat a najednou viděla všechno rozmazaně a pak už jen tmu.

Otevřela oči. Měla je trochu zalepený, ale promnula si je a bylo to lepší. Pak si uvědomila, že má krvavej klín. Nebyla to jeho krev. Dostala to. Krvavý vzrušující ráno po orgasmickym včerejšku. Zvířecí ukájení a bolesti.

Vtipný? Asi celkem dost.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit