Od posledního článku za sebou máme tři další zastávky tour “Od Chebu po Ostravu” a jak už můžete tušit z nadpisu článku… všechny byly vyprodané. Řeč je o městech (klubech) Liberec (Bunkr), Tachov (Kiwi Music Club) a Tábor (Kotnov Music Club).

Čeká nás ještě 29 zastávek a to znamená, že pokud budou i ostatní shows stejně úspěšné, tak půjde pravděpodobně o jednu z nejúspěšnějších rap tour v Česku. V posledním článku jsme psali o žebříčku měst s největším ravem, původně jsme plánovali začít s tím už v tomto článku, ale potom, co za šílené peklo se stalo na posledních 3 zastávkách, si raději počkáme až po dalším víkendu.

Nebudeme vám do detailu popisovat vibe jednotlivých koncertů, protože atmosféra je všude stejná… Rave a moshpity, při kterých se skoro otřásá klub a tak dále netřeba znovu zmiňovat. Od začátku tour v Rock Café se zkrátka atmosféra vůbec nezměnila, naopak je stále čím dál tím víc šílenější. Od majitelů a zaměstnanců klubů, kteří zprvu tak úplně nevědí, na co se připravit a co od koncertu čekat, slýcháme věty jako například:

“Pracuju tady 20 let, ale něco tak šílenýho jsem v životě neviděl… Co to je?!” – Denoche Music Hall

“Za 25 let, co tenhle klub stojí, tady nikdy nic podobnýho nebylo, největší hudební akce co tu kdy byla” – (Kiwi Music Bar)

Na YouTube kanálu PTK můžete zhlédnout první dva vlogy z Tachova a Tábora a na YouTube kanálu THE MAG naleznete videoreport z první zastávky v Rock Café. V pátek nás ale čeká legendární noc, a to sice ve Frýdku-Místku v “Kulturním Domě FM”, kde jako hosté vystoupí frýdecko-místecký rodák Psycho Rhyme a Refew (oba pod stájí Blakkwood), takže se máte opravdu na co těšit. Na FB události projevilo zájem již přes 1.000 lidí, takže jestli ještě nemáte koupený vstup, tak si ho rychle zajistěte!

Tábor

Liberec

Tachov

foto: Paul Wurcel