27. dubna se v Příbrami uskutečnila rap show s názvem Overtake, kterou pořádal Overdose Music v Music Clubu Šachta. Příbram zřejmě nikdy nic podobného nezažila. Šachta byla totiž beznadějně vyprodaná a v prostorech se nedalo skoro pohnout. Zkrátka “sold-out rap hell”, jak se patří.

Na show se v následujícím pořadí představili Overdose Crew, Forlife, Psycho Rhyme a PTK. V klubu bylo plno už půl hodiny před začátkem show. Jako první vystoupila Overdose Crew, která společně s DJs (Lynx, Sawyer Sounds, Fairplaya/Krnee) skvěle připravila a rozhypovala dav pro Forlife a Psycho Rhyma. Ty už pak v Šachtě rozpoutali naprosté peklo při společné show, která se dostala do takových obrátek, že jsme mohli pozorovat dvojici Forlifa a Psycho Rhyme houpat se na stropě klubu.

Jako poslední se představil momentálně nejznámější tuzemský představitel “dark rapu”, který momentálně zažívá obrovský vzestup, a to sice PTK. Při jeho show naprosto potvrdil svůj momentální hype, protože chvílemi se klub doslova otřásal v základech, lítaly kusy oblečení, voda stříkala a vyprodaná Šachta skákala do rytmu jeho bangerů.

V Příbrami se odehrála opravdu natolik šílená show, že PTK se po hodině, co skončila jeho show, rozhodl přidat ještě 2 freestyly.

Již 25. května se můžete těšit na novou Overtaken night, a to sice s Barberem a LordK.