Nakupovat levně, kvalitně a s jistotou až z Číny? To s Aliexpress není problém!


 

library_logos_aliExpress_large


Pokud jste ještě neslyšeli o tomto eshopu, tak je to velká chyba. Nabízí snad úplně vše od oblečení, šperků, vybavení do domácnosti, hraček, hudebních nástrojů, obuvi až po elektroniku. Věci zaplatíte kartou a oni vám poté přijdou až přede dveře vašeho domu.
A co se týče bezpečnosti, Aliexpress velmi dobrý způsob placení. Vaše peníze nejdřív dojdou do Aliexpress a jakmile potvrdíte, že jste obdrželi zboží a je s ním vše v pořádku, tak se vaše peníze odešlou prodejci. Načež můžete napsat recenzi o tom, jak rychle vám zboží přišlo, v jaké kvalitě a jaká byla komunikace s prodejcem. Já bych vám doporučila si tyto recenze vždy číst a objednávat si zboží jen od vysoko hodnocených prodejců. A pokud máte nějaké dotazy, stačí se obrátit na prodejce, kteří vám často píšou i sami od sebe, zda je vše v pořádku.

A snad největší výhoda Aliexpress je v tom, že za většinu zboží neplatíte poštovné. A to taky vyhovuje spoustu dalším českým e-shopům nebo slevomatům, kteří odtud nakoupené zboží prodávají dál a to mnohem dráž. Proto bych chtěla, aby se o Aliexpress dozvědělo co nejvíc lidí. Já už jsem si z tohoto e-shopu objednala taky pár věcí a některé z nich můžete najít na konci článku.  Musím říct, že jsem byla příjemně překvapena. Dokonce jsem si jeden balíček nestihla vyzvednout včas a oni ho poslali zase zpět. Ale když jsem napsala prodejci, tak jsme se domluvili a on mi ho poslal znovu. Další bonus je, že Aliexpress dělá spoustu slevových akcí.

Takže vše je opravdu výhodné. A co jsem slyšela, spousta lidí dává přednost Aliexpress před eBay. Což teda sama nemůžu posoudit, na eBay jsem nikdy nenakupovala.

Doufám, že jsem vám tímto článkem Aliexpress trochu příblížila a pokud máte ještě nějaké dotazy a nebo zkušenosti, budu ráda když je napíšete do komentářů.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit