Nakupovat levně, kvalitně a s jistotou až z Číny? To s Aliexpress není problém!


 

library_logos_aliExpress_large


Pokud jste ještě neslyšeli o tomto eshopu, tak je to velká chyba. Nabízí snad úplně vše od oblečení, šperků, vybavení do domácnosti, hraček, hudebních nástrojů, obuvi až po elektroniku. Věci zaplatíte kartou a oni vám poté přijdou až přede dveře vašeho domu.
A co se týče bezpečnosti, Aliexpress velmi dobrý způsob placení. Vaše peníze nejdřív dojdou do Aliexpress a jakmile potvrdíte, že jste obdrželi zboží a je s ním vše v pořádku, tak se vaše peníze odešlou prodejci. Načež můžete napsat recenzi o tom, jak rychle vám zboží přišlo, v jaké kvalitě a jaká byla komunikace s prodejcem. Já bych vám doporučila si tyto recenze vždy číst a objednávat si zboží jen od vysoko hodnocených prodejců. A pokud máte nějaké dotazy, stačí se obrátit na prodejce, kteří vám často píšou i sami od sebe, zda je vše v pořádku.

A snad největší výhoda Aliexpress je v tom, že za většinu zboží neplatíte poštovné. A to taky vyhovuje spoustu dalším českým e-shopům nebo slevomatům, kteří odtud nakoupené zboží prodávají dál a to mnohem dráž. Proto bych chtěla, aby se o Aliexpress dozvědělo co nejvíc lidí. Já už jsem si z tohoto e-shopu objednala taky pár věcí a některé z nich můžete najít na konci článku.  Musím říct, že jsem byla příjemně překvapena. Dokonce jsem si jeden balíček nestihla vyzvednout včas a oni ho poslali zase zpět. Ale když jsem napsala prodejci, tak jsme se domluvili a on mi ho poslal znovu. Další bonus je, že Aliexpress dělá spoustu slevových akcí.

Takže vše je opravdu výhodné. A co jsem slyšela, spousta lidí dává přednost Aliexpress před eBay. Což teda sama nemůžu posoudit, na eBay jsem nikdy nenakupovala.

Doufám, že jsem vám tímto článkem Aliexpress trochu příblížila a pokud máte ještě nějaké dotazy a nebo zkušenosti, budu ráda když je napíšete do komentářů.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE