Brno je v poslední době doslova nabité kvalitními hudebními akcemi – od popu až po rap –  a jedna taková rapová akce nás čeká za necelé dva týdny, 4. května, v proslulém Kabinetě Můz.

Nebude to ale ledajaká show, představí se v ní totiž neobvyklé složení interpretů, a to sice Barber, který zde poprvé naživo představí svůj nejnovejší (a již teď můžeme bez problému říct, že úspěšný) track Srdce, jako DJ mu bude krýt záda nikdo jiný než Naume, který stojí za většinou Barberových tracků jakožto producent.

Prostor dostane i momentálně nejznámnější představitel “dark rapu” u nás, a to sice PTK, který v posledních týdnech zažívá obrovský hype. Jeho nejnovější videoklip V 5 RÁNO měl na YouTube během pouhých pár dnů 100 000 zhlédnutí a umístil se v trendech. Nyní se pyšní už více než 300 000 views.

Dalším jménem na line-upu bude mladý talent STEIN27, který ma za sebou tracky jako např. Maria, 3:15 nebo právě již zmiňované Barberovo “Srdce”, kde je na featu.

V neposlední řadě vystoupí i Anderson, Atreyu, LIL FIN a DASH. Nad Dashem bych se rád pozastavil. 24. dubna vyšel jeho úplně první track, který nese název ColdRoom, který mě při prvním poslechu příjemně šokoval svojí kvalitou. Úchvatná melodie, o kterou se postaral VIBE, skvěle ladí s textem. I když bude do budoucna samozřejmě ještě na čem pracovat (například vylepšit mix a master), slyšet první koncert tohoto mladého talenta určitě bude stát za to.

Dost bylo řečí – pokud jsi z Brna a okolí a vyhledáváš kvalitní rap shows, tuhle by sis rozhodně neměl nechat ujít!

SHOW:

STEIN27
PTK
BARBER + NAUME
ANDERSON, ATREYU, LIL FIN, DASH

SUPPORT DJS:

JVNZ
AAANTIKRIST
MADGRILLZ

Přesné časy vystupujících budou zvěřejněny týden před akcí na facebookové události.