Po minulé Back2Back night v opavském klubu TARA museli zahájit rekonstrukci, protože celá noc byla naprosto zničující a šílená… Tak jak jsme vám slibovali. 22. června se Back2Back Night vrací, ale tentokrát se přesouvá do Olomouce, přesněji do klubu 15 Minut Music Club, a přiveze s sebou i Darewina, který zde představí svůj nový tape! Takže pokud v Olomouci uvidíte “Černou kočku přes cestu jít”, rozhodně to pro vás nebude znamenat smůlu.

Dále se můžete těšit na interprety, jako jsou PTK – jednoho z nejznámějších underground umělců dnešní doby, dále na Protivu – kterého asi netřeba představovat a který spolu s PTK vydal hned několik bangerů.

Svou show předvede i Redzed, který nedávno rozpoutal naprosté peklo v MeetFactory, kde předskakoval Scxrlordovi. Svůj DJ set zde ale zahraje i Homer z The Mag, Starwin Marvin a Valis Beats. Pokud byste se chtěli o interpretech dozvědět více informací, stačí kliknout na link uvedený níže, kde všechny interprety rozebíráme podrobněji.

Opava se připravuje na Back2Back Night

Shrnutí:

Datum: 22.6. od 21.00

Lokace: Olomouc, 15 Minut Music Club

Vstupenky: předprodej 150 Kč (goout.net) & na místě 200 Kč

Pro více informací sleduj událost na Facebooku, kde zároveň probíhá soutěž o vstupenky. Oficiální line-up bude teprve oznámen.