I když je teprve duben a pořád nás překvapují ranní mrazíky a chumelenice, příprava na léto by se neměla podcenit. Už stačí, že například silničáři podceňují zimu. Nevím, jak jste loňské léto prožili vy, ale já ho prožila poměrně vlhce, a to nemluvím o nějaké erotice. Českou republiku těžce zasáhla vlna neskutečných veder, a tak 40°C ve stínu bylo na denním pořádku. Sprcha několikrát přes den, neustálé převlíkání, a to nemluvím o tom, že v bytech bylo fakt nedýchatelno. Že už vám nestačí větrák? Nevadí, protože tu je Vzdušín.cz!

Vzdušín.cz je společnost, která se nezabývá ničím jiným než tím, abystě dýchali pěkný a příjemný vzduch. Má pro vás spoustu produktů od aromaterapií, přes meteostanice, inhalátory, filtrace vody, ale i generátory vzácného ozónu nebo topení. Ale jak jsem říkala, zima už je za humny, a protože všichni očividně fandí globálnímu oteplování, pravděpodobně nás čeká další perné a horké léto. Proto si pojďme představit produkty, které by vás mohli nejvíce zajímat.

První to budou samozřejmě mobilní klimatizace. Milujete ten pocit, když vlezete v létě do obchoďáku a zalije vás chlad po celém těle? Nevidím důvod, proč to nezažít i u vás doma. Mobilní klimošky mají jednu velkou a zásadní výhodu, nemusíte bourat, rekonstruovat a přestavovat. Prostě ji strčíte do zásuvky a větříček mrazíček se rozhléhá celým vaším obývákem, ložnicí, kdekoliv jen budete chtít. Jedničkou mezi nimi je třeba klimatizace Olimpia Splendid Dolceclima+, kterou si pořídíte za krásných 15 990,- Kč, za které si uděláte z vaší sauny ledničku.

Jako druhý se nám představí jedinečné odvlhčovače vzduchu. Ptáte se, k čemu byste je měli využít? To máte taková ta velká vedra a co se děje po velkých vedrech? Bouřky, déšť a zvlhne vám sklep. Pokud v tom sklepě máte ale odvhlčovač, nasaje všechnu vhlkost do sebe a vy se tak vyhnete plísním, zkroucenému nábytku a jiným nešvarům. Odvhlčovač je vhodný i do koupelen. Horké koupele to tam tak decentně zapaří a pro dalšího navštěvníka to není nic příjemného. Takový mokrý pes. Do koupelny bych vám jednoznačně doporučila ultratenký odvhlčovač Olimpia Splendid Aquaria Slim, který se vejde prakticky kamkoliv.

A do třetice všeho dobrého se podíváme na klasické větráky, neboli ventilátory vzduchu. Ty, myslím, že nemusím nijak blíže představovat. Několik lopatek otáčející se v různých rychlostech dokola, čímž ochlazují a prodmýchávají vzduch. Že už vás nudí klasický plasťáky za pětičílko a chtěli byste mít doma nějaký pěkný designový kousek? Podívejte se třeba na cirkulátor StadlerForm OTTO, který je vyroben z bambusového dřeva a má příjemný retro dřevěný vzhled. Pořídíte ho za příjemných 4 990,- Kč.

vzdusin

Teď už bych vám snad jen řekla: „Běžte na Vzdušín.cz a kupujte.“ Pak mi kdyžtak i napište, kdo máte doma nějaký větráček, protože jestli bude tohle léto stejně hot jako to minulé, budu vás potřebovat. Posílám sluníčka.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.