23. ledna se v pražském klubu Rock Café konal další povedený křest. Tentokrát se jednalo o koncert Paulieho Garanda a jeho parťáka, producenta s pseudonymem Kenny Rough, kteří společně i s dalšími hosty z alba křtili svou poslední společnou desku jménem Boomerang.

Deska Boomerang obecně sklidila celkem pozitivní reakce a k pozitivnímu hodnocení se musíme přiklánět i my. Dobrá produkce i Paulie a spousta povedených featuringů, to vše přineslo zas něco nového. A u dobré kritiky zůstaneme, i co se týče koncertu v Rock Café. Stejně tak jako celé album se totiž vyvedl i její pražský křest, při kterém doslova tekly litry potu a diváci pod pódiem s klukama na stagi dobře spolupracovali a bezpochyby si všichni celý večer moc užili.

Měli jsme možnost přímo z pódia zachytit pár hlavních okamžiků, ze kterých Vám přinášíme krátké video. O kameru i střih se postaral Jan Ruttner.

Paulie Garand | Křest alba BOOMERANG | Praha

A abyste se měli i do budoucna na co těšit, můžeme Vám slíbit i rozhovor s Paulie Garandem! Ten už měl sice vyjít již dříve, ale z několika technických a jiných důvodů si budete muset ještě chvíli počkat. Aspoň to pak snad bude stát opravdu za to.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.