Na veletrhu gastronomie jsme pro Vás natočili krátké video o novém nápoji, který míří (nejen) na český trh. Řeč je o bylinném drinku Tribe Root Beer, který se raketově probíjí do restaurací, barů a všech dalších gastro podniků. Čtěte dál!

Root Beer je sladký, tmavě hnědý, sycený nealkoholický nápoj, tradičně vyráběný z několika druhů kořenů, bylinek a kůry. Root Beer je velmi rozšířen především v USA, kam patří stejně neodmyslitelně jako Route 66 a hamburger – jednoduše americká klasika.

Historie Root Beer sahá až k domorodým indiánským kmenům před příchodem Evropanů do Ameriky. Domorodí obyvatelé používali kořenové nápoje z kulinářských a léčivých důvodů. Až v roce 1875 začal lékárník Charles Elmer Hires z Filadelfie prodávat první komerční značku nápoje Root Beer.
V Evropě pro vás Root Beer vyrábí podle jedinečné tajné receptury firma AmPak beverage s.r.o. pod značkou Tribe. „Jelikož jsme posedlí kvalitou, používání těch nejkvalitnějších surovin, včetně čistého třtinového cukru, je pro nás standardem,“ říká brand manager Jan Plavec.

Tribe Root Beer zatím můžete ochutnat především v restauracích, barech a klubech a to nejen jako nealkoholické osvěžení, ale také perfektně sedí k „ohnivé vodě“! Přejeme vám příjemné osvěžení!

Pokud byste měli zájem ochutnat tuto novinku v předstihu před ostatními, napište nám na Facebook nebo Instagram a dohodneme se na předání!

Přihlaste se k odběru novinek!

Zanechat komentář

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
wpDiscuz