Selena Marie Gomez patří k nejlepší zpěvačkám současnosti, a zároveň se jedná o jednu z nejpůvabnějších dívek vůbec. Teda alespoň tak to většinou slýchám. Ale je opravdu tak krásná, jak se o ní říká? No, trochu jsem vám ušetřil práci a společně se teď můžeme podívat na její nejlepší odhalené fotky.

Doby, kdy byla Selena známá především díky své roli v seriálu Kouzelníci z Waverly, je už dávno pryč. Selena teď září jako zpěvačka, ale občas si sem tam ještě někde zahraje. V celé její kráse jsme měli možnost ji vidět například ve filmu Spring Breakers. A podotýkám, že spojení v celé své kráse je zde opravdu na místě. Selena bezesporu patří mezi nejhezčí ženy světového showbusinessu, a toho si nedávno všiml také zpěvák Weeknd. Selena už totiž nechce Justina ani vidět, a tak teď tvoří pár s Weekndem. Takže hoši, je mi líto, ale zase jste to propásli. Každopádně není se čemu divit, protože já bych taky nechodil s někým, koho pojebe Kazma.

Možná se to občas s tou krásou trochu přehání, nó…

A co si teda doma Weeknd hýčká? Jako už několikrát předtím jsem googlil a googlil a pokusil se najít ty nejlepší fotky, které zachycují Seleninu krásu. Nemáte zač.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.