DOPROVODNÝ PROGRAM

přednášky ~ workshopy ~ výstava ~ film ~ divadlo ~ performance ~ móda ~ blešák

STŘEDA 5.4.

DUP36 – Charvátova 10, Praha 1

18:00 – doors open

19:00 – zahájení festivalu, vernisáž výstavy Kontakt

19:30 – koncert Vážný zájem

20:15 – performance Anežka Bauer + Eliáš Bauer

21:00 – DJ VIK

ČTVRTEK 6.4.

AULA GYMNÁZIA JANA NERUDY – Hellichova 3, Praha 1

Buď občanem! (moderuje Transparency International)

13:30 – 15:30 – debata: občanská společnost aneb je to na nás (Janek Rubeš, Jakub Čech)

17:00 – 18:30 – politický marketing a manipulace (Martin Přikryl, Jaroslav Poláček)

KLUB FAMU –  Smetanovo nábř. 2, Praha 1

17:30 – 18:10 – divadelní improvizace (Žvaro, Kyptik, Fég)

18:30 – 19:30 – divadelní improshow (KLIKA – Improvizační tým)

PÁTEK 7.4.

KLUB FAMU –  Smetanovo nábř. 2, Praha 1

17:00 – 18:00 – workshop: vyzkoušej si videomapping (KinocirKus)

19:00 – 21:00 – workshop: analogová hud. tvorba (VENTOLIN

WARM-UP PARTY

21:00 – 22:30 – Sta

22:30 – 00:00 – Milan Kroutil

00:00 – 01:30 – VENTOLIN live

01:30 – 03:00 – St. Jakob

03:00 – konec – Tof

SOBOTA 8.4.

DUP36 – Charvátova 10, Praha 1

11:00 – 19:00 – blešák

11:00 – 15:00 – workshop: vyrob si plátěnku

13:00 – 14:00 – debata s modelkami: rizika modelingu

15:00 – 16:00 – debata se zakladatelkami Mod. age

17:00 – 18:00 – fashion performance

19:00 – 20:00 – módní přehlídka

20:00 – 23:00 – afterparty (Oliver, Form)

NEDĚLE 9.4.

KLUB FAMU –  Smetanovo nábř. 2, Praha 1

den pro kapely

10:00 – 10:30 – přednáška: Co je to press kit, proč je důležité ho mít?

10:30 – 11:30 – workshop: Výroba technického rideru

11:30 – 12:00 – workshop: Výroba press kitu

12:00 – 12:30 – přednáška: komunikace s promotérem

12:30 – 15:00 – debata: ze zkušebny na Rock for People

15:00 – 16:30 – přednáška: propagace na sociálních sítích

alternativní svět

17:00 – 18:00 – přednáška: big data/Signal Festival

18:30 – 19:30 – přednáška: bitcoin

20:00 – 21:00 – přednáška: food wasting

PONDĚLÍ 10.4.

KINO PONREPO – Bartolomějská 11, Praha 1

17:30 – 18:30 – přednáška: low budget traveling

19:00 – 22:00 – promítání: studentské kraťasy (FAMU, FAMO, Panská)

ÚTERÝ 11.4.

KLUB FAMU –  Smetanovo nábř. 2, Praha 1

16:30 – 17:30 – přednáška: umění sebeprezentace
17:30 – 18:30 – studentská seznamka


HUDEBNÍ NOC / STŘEDA 12.4. 

ROCK CAFÉ – HLAVNÍ STAGE (dole)

18:00 – 18:30 Go Ahead, Make My Day

18:50 – 19:25 Humdrum Lighthouse

19:50 – 20:25 Matějovo Děvče

20:45 – 21:25 Silver Springs

21:45 – 22:25 I Love You Honey Bunny

22:45 – 23:30 Ghost of You

23:50 – 00:30 Cigarette Syndrome

ROCK CAFÉ – AKUSTICKÁ STAGE (nahoře)

18:00 – 18:50 Vlastík Plamínek

19:10 – 19:50 Josef Kaňka (Get Lost)

19:55 – 19:10 UKAŽ SE open mic

20:15 – 20:55 Tereza Balonová

21:20 – 22:00 Jakub Ondra

VAGON

18:10 – 18:40 Stay J

19:05 – 19:40 Hansen

20:00 – 20:35 Diffie Maudit

21:00 – 21:35 ShizzleOrchestra

22:00 – 22:45 Green Smatroll

23:10 – 00:00 Vepřové Komety

KLUB FAMU

19:00 – 19:50 Her English Blood

20:20 – 21:00 Purple Fox Town

21:30 – 22:15 ROLE

22:45 – 00:00 Bratři

00:00 – 01:00 Oliver Torr live
01:00 – 02:00 Motx

CHAPEAU ROUGE – UNDERGROUND

19:30 – 20:15 DBKL

20:25 – 21:10 J Majestic

21:30 – 22:10 KLUCI

22:30 – 23:30 Ježíš Táhne na Berlín

~ djs / dubstep ~

00:00 – 01:00 Hlava

01:00 – 02:00 Hemmer

02:00 – 03:00 CHIK

03:00 – 04:00 Low Tact

04:00 – 05:00 Franill

CHAPEAU ROUGE – DANCE FLOOR
~ djs / drum&bass ~

22:00 – 22:45 Artomic

22:45 – 23:30 Wolfik

23:30 – 00:30 Ozone

00:30 – 01:30 ahZ feat. Filip Markes on sax

01:30 – 02:30 Kan-Jacca

02:30 – 03:30 Mustaffa b2b Sheriff

03:30 – 05:00 Furious Freaks

CHAPEAU ROUGE – BAR STAGE 
~ djs / dance, house, breaks  ~ 

22:00 – 23:30 Nitzschee

23:30 – 01:00 Filip Dee

01:00 – 02:30 Maara

02:30 – 04:00 Mycklick

Více informaci najdete na fb.com/studentfestcz nebo www.studentfest.cz.

Přihlaste se k odběru novinek!

Zanechat komentář

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
wpDiscuz