Zcela nové sportovní dresy Statement Edition pro hráče NBA na sezonu 2017/2018, to je výsledek navázání spolupráce společnosti Nike s baketbalovou NBA. Hlavním motivem této jedinečné kolekce sportovních dresů je nadšení pro velkou hru a soupeření. Dresy symbolizují odvážnost a chuť se na hřišti poprat o ten nejlepší možný výsledek.

Statement Edition dresy symbolizují specifický duch, který bez pochyby každý z týmů má. Na všech dresech můžeme najít určité detaily, které jsou pro tým typické. Někteří dávají důraz na klasické historické prvky, jedním z nich je například tým Chicaga. Cleveland naopak šokuje s franšízovým logem.

I na barvě záleží. Černé dresy, které vybraly týmy Boston, Chicago nebo Cleveland, dodávají totiž týmům pocit síly a odhodlání.

Nové dresy mají v sobě zabudovanou inovativní technologii NikeConnect. Ta umožní každému vlastníkovi dresu získat speciální personalizovaný obsah jeho oblíbeného sportovce, týmu, přístup k zápasům a exkluzivním nabídkám přímo v jeho smartphonu.

 

Celá kolekce Nike NBA Statement Edition bude dostupná již od 20. listopadu. Více najdete zde: https://news.nike.com/news/nba-statement-uniforms.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.