Spolupráce F*CK THEM a zahraničních interpretů přináší své ovoce. Poté, co se jméno tohoto slovenského labelu více a více skloňuje nejen u nás, ale i v zámoří a jinde po světě se parta okolo YAK.SHY rozhodla dát prostor zajímavým singlům, jimž v novém playlistu s názvem „Worldwide F*CK THEM“ budou pravidelně dávat prostor pro premiérové releasy.

„Dnes máme tu česť uverejniť singel od Rocky-ho Luciana, ktorý ma plnohodnotný track s Gucci Mane-om. Po menách ako French Montana, Tekashi69, Jazz Cartier, Trippie Redd, J-Stash, Vinny Chase, Kid Art a ďalších sme radi, že sa na náš kanál dostáva tak velké meno,“ sdělil nám o nové spolupráci YAK.SHA, který fanoušky nepřestává překvapovat svojí zodpovědnou prací s mezinárodním potenciálem, která u nás pravděpodobně nemá obdoby.

Singl Drippin vznikl sice již před měsícem, ale poté, co Rocky Luciano oslovil F*CK THEM a dohodnuli se na spolupráci, původní release tohoto videa stáhl, tudíž tato novinka bude sbírat views především na slovenském channelu.

Jak nám bylo slibováno, label F*CK THEM má do konce roku přichystané ještě další novinky, takže určitě doporučujeme odebírat tento kanál, pokud jste tak ještě neučinili.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.