Včera, 17. 1. 2016, vydal SenseySyfu po remixu Coco v pořadí druhý videoklip z připraveného projektu IAmSenseySyfu, a to klip na track VADIM.

Klip vyšel na kanále Mohamed Al Hashme (Mějte Rádi Krysy) a o studiovou práci se zasloužili StarTouchMedia, se kterými SenseySyfu již delší dobu spolupracuje.

Pro začátek si řekněme něco o produkci, která vám je určitě povědomá. Beat je ze songu Jumpman od producenta Metro Boomin z alba What a Time to Be Alive. Podobných amerických produkcí bude na mixtape IAmSenseySyfu dost. Abych byl přesný, tak 9, protože tolik tracků bude mixtape obsahovat. Z toho, co mixtape nabízí, jste již mohli slyšet například tedy již zmiňované Coco a MVPCS feat. YIMIBOI.

VADIM, VADIM, VADIM, VADIM VŠEM, CO VIDIM!

Asi tak v polovině songu SenseySyfu přechází na flow, díky které jsem zavzpomínal na jeho starší věci a v jedné části reaguje i na „wannabes„, co se snaží být jako HAHA CREW. Chytlavý refrén se rovná tomu, který byl použitý v originálním tracku od rapperů Future a Drake a velmi se povedl. Nejde zase tak moc o slova, ale o to, jak je ten text podaný – prostě flow.

VADIM

V prvních patnácti vteřinách videoklipu také můžeme slyšet kousek zatím nevydaného tracku, který by měl nést jméno „FAKE GUCCI“ a kromě Senseye by se na tracku měl objevit i Young Koukr.

SenseySyfu toho pro nás má nachystáno opravdu dost a jen čeká na správnou chvíli, kdy to všechno vypustit. Určitě se máme na co těšit a Vy se také můžete těšit na rozhovor, který se již brzy objeví na našem YouTube kanále.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.