Letošní 17. ročník SÁZAVAFESTu se bude konat již po páté v malebném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou od 3. do 5. srpna. Oblíbený festival SÁZAVAFEST potvrzuje prvního zahraničního headlinera! Vystoupí zde ikona populární hudby, která svými skladbami oslovila několik generací – Thomas Anders from Modern Talking. O jejich popularitě svědčí i sobotní pražský koncert, který byl dlouho
dopředu vyprodaný.

Příležitost užít si tuto nesmírně oblíbenou formaci, jež se proslavila
v osmdesátých letech hity jako např. You’re My Heart, You’re My Soul nebo Cheri Cheri Lady, a která slibuje i výjimečnou show, budou mít všichni na SÁZAVAFESTu – v pátek 4. 8. 2017 od 22:45 hodin.

Předchozí ročník se opravdu vyvedl!

Mezi českými a slovenskými hvězdami lze například jmenovat např.: Majk Spirit, Miro Žbirka, Lenny, Xindl X, Čechomor, Slza, Václav Neckář, Dara Rolins, Pekař a další.
Na třech podiích zde během tří dnů vystoupí celkem 76 hudebních formací.
Doprovodný program nabídne exkluzivní Star Wars v režii Disney, tradiční a velmi oblíbenou
Family Fun Zonu (podívat se můžete ZDE), prezentace divadel malých forem a exkluzivní
autorská čtení.
Historie jednoho z nejoblíbenějších hudebních festivalů se začala psát roku 2001 na
malebném místě u řeky v Týnci nad Sázavou. Z původní jednodenní akce se stal SÁZAVAFEST renomovaným třídenním festivalem. Zaměřuje se zejména na rodiny s dětmi, kterým poskytuje maximální možné zázemí, ale hudebním a doprovodným programem uspokojí i nejnáročnější diváky.

Předprodej vstupenek byl již zahájen na www.ticketspot.cz

foto: Zuza Mihaliková

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.