Protože milujete módu úplně nade vše. Vyjadřujete s ní svůj postoj i názor a vyzařuje z vás díky ní vaše osobnost. Móda je prostě vaším koníčkem.

Možná milujete časopisy a módní blogy i magazíny. Máte rádi Instagram i Facebooku a rádi sdílíte a laikujete fota z módních přehlídek a díla slavných návrhářů. O botách Melissa víte snad asi vše. Máte už pár kousků doma a musíte mít zase jedny nové. Znáte už všechny jejich výhody a oceňujete jejich pohodlí. Už jste viděla na youtube nová videa s jejich recenzemi? To musíte vidět. Jste závislé na oné bonbónové vůni bot Melissa stejně jako my? Je prostě úžasná. Přiznejme si to otevřeně, vůně nás prostě fascinuje. I po půl roce denního nošení bot Melissa stále boty voní jako sladké bonbóny. U každého nového páru bot Melissa se na ni velmi těšíte. Úžasná technologie.

Melflex je prostě eco-friendly. Většinu života slýcháme pouze o tom, že naše generace devastují životní prostředí. Tak co třeba udělat změnu a kupovat právě jen eco-friendly? Ať to bude u jakýchkoliv výrobků, zboží, oblečení a hlavně obuvi. Vzory a modely bot jsou i po letech pořád jako nikým netknuté. Mají je v Brazílii totiž opravdu vychytané. Modely jsou úžasné. Jejich vzory jsou umístěny mezi dvě vrstvy plastů, proto se žádný vzor nemůže ochodit ani jakkoliv znehodnotit. Nemůže vám prostě zmizet před očima. Boty Melissa jsou extrémně pohodlné a může za to Melflex. Co si budeme povídat, pokud je opravdu nosíte, víte, že boty Melissa jsou zatraceně pohodlné. Myslíte si, že boty na vysokém podpatku prostě vždy zákonitě musí ženská chodidla mučit a trápit? Opak je zde pravdou. Tyhle boty jsou skutečně k vašim chodidlům více než šetrné.

Tyto boty už mají i mladší sestřičku Mel. Je úplně super a také skvěle voní. Je z Melflex a myslí na ekologii. Máte také mladší sestřičku nebo ji toužíte mít? Boty vám budou sympatické ještě mnohem víc. Boty se naprosto přizpůsobí vaší noze. Melflex je patentován a proto se vyhýbejte všem levným napodobeninám, mohou vás pouze zklamat. Nebudou Melissa a nebudou Melfex. Boty Melissa jsou vzhledem ke kvalitě za super ceny.

Článek je reklamní sdělení

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.