Nevíte, jak se seznámit. Omrzely vás klasické seznamky? Chcete konečně potkat tu pravou lásku? Nová seznamovací aplikace Whispar nyní vstupuje na český a slovenský trh a přináší do světa randících aplikací zcela nový přístup!

Whispar umožňuje všem svobodným seznámit se jedinečnou, rychlou a zábavnou formou. Už žádné dlouhé psaní a napínání, jaký hlas se skrývá na druhé straně. Princip nové aplikace je zcela jednoduchý, stačí nahrát krátký medailonek, ve kterém řeknete něco o sobě, a následně poslouchat nahrávky ostatních. Pokud vás někdo zaujme, stačí mu poslat hlasovou zprávu a čekat na jeho odpověď. Bezpečné a snadné! Pokud si budete navzájem sympatičtí, můžete si potom přímo zavolat, a to bez sdílení jakýchkoli osobních údajů.

„Myšlenka nahrávání hlasu, jako součást seznamovací aplikace, může některým lidem připadat poněkud zvláštní,“ říká Simone Potzmann, vedoucí oddělení marketingu Whisparu: „My jsme ale zjistili, že čím více lidé poslouchají medailonky svých protějšků a dozvídají se o tom druhém zajímavé věci napřímo a bez textových zpráv, dokáží toho druhého lépe odhadnout a rychleji zjistí, zda si budou rozumět.“

A jak to funguje?

• Zaregistrujte se zcela zdarma

• Nahrajte 10-30 vteřin dlouhý medailonek

• Nahrajte svou fotografii

• Nadefinujte si svá kritéria k vyhledávání potencionálních partnerů

• Zahajte konverzaci, kdykoliv, když uslyšíte někoho, kdo se vám líbí

• Každý den vám aplikace navrhne nové potencionální protějšky

Odborníci z Whispar aplikace také radí, abyste se při nahrávání svého prvního příspěvku zamysleli nejen nad tím, co chcete sdělit, ale také jak. Protože to, co říkáte, je skoro stejně důležité jako intonace a tón vašeho hlasu. Úspěšnost seznámení je totiž hodně ovlivněna i tím, jak moc si dáte na medailonku záležet. Buďte tedy dobře naladěni, uvolněte se a nebojte se být sví.

Whispar je především zábava!

Zahajte společně s námi novou etapu v seznamování, díky aplikaci Whispar. Připojte se k nám na  Ladies Movie Night, kde je Whispar partnerem. Společně zhlédneme novinku „50 odstínů temnoty“ a dozvíte se také pár tipů, jak být úspěšní při online randění. Ladies Movie Night proběhne 14. února v kině Lucerna.

Whispar aplikace je od 3. února 2017 zdarma ke stažení jak v Google Play, tak App Store. Více na www.getwhispar.com/cz nebo na Facebooku Whispar CZ&SK.

1
Zanechat komentář

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
alan Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
alan
Host
alan

Zaujala mě typická genderová výváženost reklamy na aplikace: Jakub ji zvolil proto, že „by rád na ženu udělal dobrý dojem“, zatímco Eliška, aby se vyhnula úchylům a jiným slizkým řečem. Ženy totiž nemohou mít blbé řeči, což můžu potvrdit ze svého účinkování na seznamce (ironie). Dost mi tohle vadí.